opcje
drukuj

Nagrody

Zestaw SITA do nauki języków obcych wraz z kursem językowym (angielski)

Zestaw SITA do nauki języków obcych wraz z kursem językowym (angielski)- 1 ZESTAW za I miejsce

Komputerowy kurs językowy (angielski)
za zajęcie II i III miejsca.

Urządzenie SITA przetwarza oddech człowieka na bodźce świetlne i dźwiękowe. Człowiek odbierając te bodźce tj. widząc przez zamknięte powieki czerwone światło diod świecących się i gasnących w rytm oddechu, oraz słysząc pulsujący w tym rytmie tzw. dźwięk bio, podświadomie reguluje i wyrównuje częstotliwość i głębokość własnego oddechu. Następuje sprzężenie zwrotne między oddechem, a wrażeniami wzrokowymi i słuchowymi, czyli tzw. biofeedback. Sprzyja to wchodzeniu w stan relaksu, w którym półkule mózgowe lepiej współpracują ze sobą, niż w stanie aktywności i wielokrotnie wzrasta zdolność mózgu do percepcji i zapamiętywania informacji.

W procesie uczenia się języków obcych w systemie SITA, urządzenie SITA pomaga nie tylko we wchodzeniu w stan relaksu, ale również w utrzymywaniu się w tym stanie w czasie odsłuchiwania lekcji językowej, czego nie zapewnia żadna inna metoda relaksacyjna. Dźwięk bio jest wtedy przyciszany i człowiek odsłuchuje materiał dźwiękowy, który chce zapamiętać, będąc jednocześnie podtrzymywany w stanie relaksu przez sprzężenie zwrotne oddechu z bodźcami świetlnymi.

Urządzenie SITA może współpracować ze słuchawkami oraz z dowolnym odtwarzaczem dźwięku np. odtwarzaczem płyt CD.

Pakiet językowy - język angielski podstawowy 
poziom 1 i 2 + średnio zaawansowany poziom 1 i 2

Każdy poziom kursu językowego składa się z podręcznika oraz 6 płyt CD Audio. Pakiet zawiera w sumie 24 płyty CD Audio zawierające około 24 godzin nagrań dźwiękowych.

Nagroda ufundowana przez: Centrum Edukacji i Rozwoju EFEKTY

Voucher w wysokości 1000 zł do wykorzystania na szkolenia o tematyce logistycznej z puli oferowanych przez firmę SYNTEA

Voucher w wysokości 1000 zł do wykorzystania na szkolenie w zakresie towarów niebezpiecznych, przewożonych drogą powietrzną dla personelu planującego załadunek samolotów oraz nadzorujących proces załadunku oferowane przez firmę SYNTEA.

Cel szkolenia to zapoznanie się z:

 • międzynarodowymi przepisami dotyczącymi przewozu towarów niebezpiecznych drogą powietrzną;
 • wykorzystaniem wszelkich narzędzi pracy z towarami niebezpiecznymi;
 • obsługą istotnych elementów towarów niebezpiecznych.

Pogłębienie zakresu wiedzy z:

 • identyfikacji klas towarów niebezpiecznych;
 • wykorzystania wiedzy o ukrytych niebezpieczeństwach w przesyłce;
 • ograniczeń w transporcie dla towarów niebezpiecznych;
 • właściwej kontroli opakowań przesyłki;
 • rozpoznawania różnych typów opakowań;
 • określania i identyfikowania naklejek przypisanych dla poszczególnych towarów niebezpiecznych;
 • rozpoznawania dokumentów używanych w transporcie towarów niebezpiecznych;
 • wykorzystania procedur w przypadku zajścia nieprzewidzianej sytuacji (zdarzenie, wypadek)   

Nagroda ufundowana przez: SYNTEA


Program Emapa Transport+

Program Emapa Transport+ Wersja Edukacyjna - 20 SZTUK dla najlepszej szkoły.

Emapa Transport+ to unikalny program przeznaczony głównie dla działów transportu, dystrybucji, sprzedaży i kontrolingu. Wytycza trasy, z uwzględnieniem utrudnień (wysokości i nośności wiaduktów, dopuszczalnego tonażu na drogach), pozwala na stworzenie własnej bazy transportowej, ewidencję pojazdów i kierowców. Dzięki tej aplikacji skontrolujesz i obniżysz koszty związane z poruszaniem się pracowników po całej Europie.

Nagroda ufundowana przez: EMAPA

Płatne praktyki w Kuehne+Nagel

Płatne praktyki dla pierwszych 5 miejsc.

Firma Kuehne + Nagel – Partner Wyższej Szkoły Logistyki – ufunduje dla 5 laureatów VIII Ogólnopolskiej Olimpiady Logistycznej – płatne praktyki w wybranym oddziale firmy, spośród różnych lokalizacji w Polsce. Oferowane praktyki dadzą możliwość praktycznego poznania zaawansowanych procesów logistycznych oraz funkcjonowania dużej międzynarodowej organizacji. Praktykanci będą mieli mają możliwość podnoszenia swoich kompetencji zawodowych w następujących dywizjach biznesowych: logistyka kontraktowa, spedycja drogowa, spedycja lotnicza, spedycja morska, spedycja kolejowa, IL (Integrated Logistics). Każdy praktykant będzie miał dedykowanego opiekuna, który będzie wspierał go w procesie wdrożenia i zdobywania nowych umiejętności. Osobom wykazującym się w trakcie praktyk proaktywną postawą, firma zaoferuje pracę.

Nagroda ufundowana przez: Kuehne + Nagel

Kurs teoretyczny i praktyczny na świadectwo kwalifikacji UAVO VLOS – czyli kurs pilotażu dronów oraz podręczniki „DZIAŁALNOŚĆ SPEDYTORA W ORGANIZOWANIU TOWAROWEGO TRANSPORTU LOTNICZEGO”

Kurs teoretyczny i praktyczny na świadectwo kwalifikacji UAVO VLOS – czyli kurs pilotażu dronów za I miejsce* oraz podręczniki „Działalność spedytora w organizowaniu towarowego transportu lotniczego”, zarówno dla pierwszych trzech osób, jak i dla najlepszej szkoły.

Firma Aviation Consulting świadcząca wyspecjalizowane usługi szkoleniowe skierowane do branży transportowej oraz współpracująca ze szkołami średnimi prowadzącymi kształcenie na kierunkach związanych z transportem ufundowała przygotowany przez ekspertów Aviation Consulting podręcznik „DZIAŁALNOŚĆ SPEDYTORA W ORGANIZOWANIU TOWAROWEGO TRANSPORTU LOTNICZEGO”. Podręcznik ten ma na celu pomoc w przygotowaniu wszechstronnie wykształconego pracownika branży logistycznej, branży w której intermodalność oraz gruntowne wykształcenie i swoboda w poruszaniu się w gąszczu przepisów są niezmiernie istotne.

Nagrodą główną dla osoby, która zajmie pierwsze miejsce jest kurs teoretyczny i praktyczny na świadectwo kwalifikacji UAVO VLOS – czyli kurs pilotażu dronów (w zasięgu wzroku).
Szkolenie odbędzie się w Ośrodku UAVO Novelty RPAS Avcon funkcjonującym w strukturach firmy Aviation Consulting. 

Podręcznik będzie nagrodą dla osób które zajmą pierwsze, drugie i trzecie miejsce. 
Dodatkowych pięć sztuk podręcznika do biblioteki szkolnej otrzyma ta placówka która najlepiej wypadnie w rankingu prowadzonym przez WSL.

* Zwycięzca uprzednio musi okazać orzeczenie lekarskie, umożliwiające podjęcie kursu.

Nagroda ufundowana przez: Aviation Consulting


Do góry

Jesteś nauczycielem szkoły ponadgimnazjalnej i poszukujesz materiałów do przedmiotów logistycznych? Zaloguj się!

WSL zaprasza szkoły ponadgimnazjalne do udziału w wycieczkach studyjnych, które pozwolą nie tylko zasmakować studenckiego życia, ale także zapoznać się z logistyką w praktyce.