opcje
drukuj

Sponsorzy

Sponsor strategiczny

Quantum Software S.A. to producent i dostawca nowoczesnych systemów informatycznych dla przedsiębiorstw, o szczególnie wysokich wymaganiach w zakresie logistyki i zarządzania łańcuchem dostaw. Sztandarowym produktem firmy jest autorski pakiet oprogramowania QGUAR – system klasy Supply Chain Execution, służący do zarządzania złożonymi strukturami produkcji, magazynowaniai dystrybucji. Qguar podzielony jest na odpowiednie systemy, które umożliwiają bardzo szczegółowe monitorowanie i optymalizację w zarządzaniu ogniwami lub całością łańcucha dostaw.

 

Sponsoring złoty

Dachser jest operatorem logistycznym z ugruntowaną pozycją na arenie międzynarodowej, oferującym globalne rozwiązania logistyczne. Dachser planuje, realizuje i koordynuje procesy związane z łańcuchem dostaw w sposób tak indywidualny, wydajny i elastyczny, że pozwala to być firmie o krok przed konkurencją.

 

DPD Polska znajduje się w czołówce firm branży kurierskiej z ustabilizowaną pozycją na rynku polskim. Od ponad 20 lat z powodzeniem świadczy usługi miejskie, krajowe i międzynarodowe, zarówno dla sektora B2B jak i B2C. Firma specjalizuje się w obsłudze najbardziej wymagających klientów, dostarczając szyte na miarę rozwiązania w zakresie przesyłek kurierskich i logistyki.

 

TimoCom Soft- und Hardware GmbH - lider na rynku europejskim wśród giełd transportowych. Firma od kilkunastu lat umożliwia swoim użytkownikom bezpieczne oferowanie i szukanie wolnych ładunków oraz pustych przestrzeni ładunkowych. Oprócz wiodącej w Europie giełdy transportowej TC Truck&Cargo® oferuje także  platformę do przetargów na transport TC eBid®, a on niedawna również największą europejską giełdę powierzchni magazynowych. Profesjonalne rozwiązania trwale zwiększają efektywność zawieranych transakcji, zachowując przy tym najwyższy poziom bezpieczeństwa. TimoCom to doświadczenie, skuteczność i stabilność.

 

PPUH AGROBEX zostało utworzone 9 listopada 1988 roku. Znakiem rozpoznawczym firmy jest dynamizm w działaniu, nowoczesność, jakość wykonania i rzetelność w relacjach z klientami. AGROBEX jest jednym z największych i najbardziej cenionych deweloperów w regionie.

 

Sponsoring srebrny

 

 

JAS-FBG to jedna z czołowych polskich firm transportowo-spedycyjno-logistycznych.

 

 


 

STILL jest wiodącym dostawcą inteligentnego sterowania logistyki wewnętrznej.

 

Polski Komitet Narodowy EPAL. Członek międzynarodowej organizacji paletowej European Pallet Association. Skupia producentów palet EUR oraz firm zajmujących się naprawą palet.

 

 

 

 

Volkswagen należy do wiodącej marki na europejskim i światowym rynku motoryzacyjnym.”

 

 

 

 

Sponsoring brązowy

 

Rabe

L-system TransMeble International
  DHL Expres  

Fundatorzy nagród

Kuehne+Nagel
Centrum Efekty Port Lotniczy Poznań Ławica


emapa

 

Olimpiadę wspierają również


p. Tomasz Sawicki, absolwent WSL i właściciel firmy TSLogistic

TSLogisticDo góry

Jesteś nauczycielem szkoły ponadgimnazjalnej i poszukujesz materiałów do przedmiotów logistycznych? Zaloguj się!

WSL zaprasza szkoły ponadgimnazjalne do udziału w wycieczkach studyjnych, które pozwolą nie tylko zasmakować studenckiego życia, ale także zapoznać się z logistyką w praktyce.