opcje
drukuj

Sponsorzy

Sponsoring złoty

 

 

Volkswagen należy do wiodącej marki na europejskim i światowym rynku motoryzacyjnym. Zróżnicowana oferta oferowanych przez firmę modeli, wysoka jakość produktów i konsekwentne zorientowanie na klienta są filarami sukcesu VW. To właśnie w Poznaniu produkowane są samochody Caddy, Caddy Maxi oraz Transportery T5 na potrzeby rynków całego świata.

 

 

Firma Panopa Logistik GmbH od 55 lat świadczy szeroki zakres usług logistycznych, spełniający najwyższe wymagania. Podstawą sukcesu firmy jest ok. 1800 pracowników - ekspertów z różnych dziedzin. Praca odbywa się na zasadzie wykonywania projektów. Dzięki temu firma oferuje opracowanie i realizację całościowych koncepcji, jak również świadczenie usług, specjalnie dostosowanych do wymagań klientów.

 

DPD Polska znajduje się w czołówce firm branży kurierskiej z ustabilizowaną pozycją na rynku polskim. Od ponad 20 lat z powodzeniem świadczy usługi miejskie, krajowe i międzynarodowe, zarówno dla sektora B2B jak i B2C. Firma specjalizuje się w obsłudze najbardziej wymagających klientów, dostarczając szyte na miarę rozwiązania w zakresie przesyłek kurierskich i  logistyki .

 

Dachser jest operatorem logistycznym z ugruntowaną pozycją na arenie międzynarodowej, oferującym globalne rozwiązania logistyczne. Dachser planuje, realizuje i koordynuje procesy związane z łańcuchem dostaw w sposób tak indywidualny, wydajny i elastyczny, że pozwala to być firmie o krok przed konkurencją.


TimoCom Soft- und Hardware GmbH - dostawca wiodących w Europie, bezpiecznych platform zleceń dla branży TSL. W ciągu zaledwie kilku lat firma TimoCom przebyła drogę od nowicjusza do średniej firmy o ugruntowanej pozycji rynkowej.  Po partnersku i mając na uwadze to, co najistotniejsze, firma opracowuje profesjonalne rozwiązania, które trwale zwiększają efektywność i wydajność klientów TimoCom - i to na skalę europejską.

 

 

PPUH AGROBEX zostało utworzone 9 listopada 1988 roku. Znakiem rozpoznawczym firmy jest dynamizm w działaniu, nowoczesność, jakość wykonania i rzetelność w relacjach z klientami. AGROBEX jest jednym z największych i najbardziej cenionych deweloperów w regionie.

Sponsoring srebrny

 

STILL jest wiodącym dostawcą inteligentnego sterowania logistyki wewnętrznej.

 

 

 

JAS FBG to jedna z czołowych polskich firm transportowo-spedycyjno-logistycznych.

 

 

 


Jeronimo Martins Dystrybucja S.A. należy do portugalskiej Grupy Jerónimo Martins z największą w Polsce siecią sklepów detalicznych Biedronka.

 

Sponsoring brązowy

 

Fundatorzy nagród

emapa Centrum Efekty PWN
  Kuehne+Nagel  

Olimpiadę wspierają również


p. Tomasz Sawicki, absolwent WSL i właściciel firmy TSLogistic

TSLogistic

 

Do góry

Jesteś nauczycielem szkoły ponadgimnazjalnej i poszukujesz materiałów do przedmiotów logistycznych? Zaloguj się!

WSL zaprasza szkoły ponadgimnazjalne do udziału w wycieczkach studyjnych, które pozwolą nie tylko zasmakować studenckiego życia, ale także zapoznać się z logistyką w praktyce.