opcje
drukuj

Sponsorzy

Sponsor strategiczny

Firma CHEP jest światowym liderem w usługach wynajmu palet.  Firma dostarcza rozwiązania outsourcingowe, które zwiększają efektywność  łańcucha dostaw poprzez ograniczenie kosztów, administracji i uproszczenie systemu zarządzania nośnikami. CHEP oferuje palety charakteryzujące się wysoką, standardową jakością, z powodzeniem wykorzystywane w automatycznych systemach pakowania i magazynowania. Użytkownikami palet CHEP są wszyscy uczestnicy łańcucha dostaw: producenci, operatorzy logistyczni i dystrybutorzy prowadzący działalność na rynku krajowym, jak i firmy funkcjonujące w oparciu o złożone, międzynarodowe sieci dystrybucyjne.

Firma CHEP powstała w Australii w 1946 roku, dziś działa na 6 kontynentach, zatrudniając ponad 7,500 pracowników w czterdziestu sześciu krajach. Tylko na terenie Europy firma zarządza 200 magazynami sprzętu palet. Obecnie z systemu korzysta ponad 300 tyś. przedsiębiorstw zaopatrywanych w nośniki z poolu ponad 300 milionów wysokiej jakości palet i kontenerów.

Sponsoring złoty

 

PPUH AGROBEX zostało utworzone w 9 listopada 1988 roku. Znakiem rozpoznawczym firmy jest dynamizm w działaniu, nowoczesność, jakość wykonania i rzetelność w relacjach z klientami. AGROBEX jest jednym z największych i najbardziej cenionych deweloperów w regionie.

 

Dachser jest operatorem logistycznym z ugruntowaną pozycją na arenie międzynarodowej, oferującym globalne rozwiązania logistyczne. Dachser planuje, realizuje i koordynuje procesy związane z łańcuchem dostaw w sposób tak indywidualny, wydajny i elastyczny, że pozwala to być firmie o krok przed konkurencją.

Firma Panopa Logistik GmbH od 55 lat świadczy szeroki zakres usług logistycznych, spełniający najwyższe wymagania. 
Podstawą sukcesu firmy jest ok. 1800 pracowników - ekspertów z różnych dziedzin. Praca odbywa się na zasadzie wykonywania projektów. Dzięki temu firma oferuje opracowanie i realizację całościowych koncepcji, jak również świadczenie usług, specjalnie dostosowanych do wymagań klientów.

 

 

Volkswagen należy do wiodącej marki na europejskim i światowym rynku motoryzacyjnym. Zróżnicowana oferta naszych modeli, wysoka jakość produktów i konsekwentne zorientowanie na klienta są filarami naszego sukcesu. To właśnie w Poznaniu produkowane są samochody Caddy, Caddy Maxi oraz Transportery T5 na potrzeby rynków całego świata.

 

DPD Polska jest międzynarodową firmą kurierską, codziennie świadczącą usługi tysiącom zadowolonych klientów. Polski oddział jest częścią międzynarodowej sieci DPD i jednocześnie specjalistą na rynku krajowym. W DPD priorytetem jest komunikacja – z klientami, dziennikarzami i potencjalnymi pracownikami. DPD jest również firmą w pełni świadomą swoich obowiązków społecznych.

 

Omega Pilzno Godawski & Godawski Sp. z o.o. od 18 lat specjalizuje się w transporcie, spedycji i usługach logistycznych związanymi z: przewozami krajowymi i międzynarodowymi naczepami standardowymi, chłodniami oraz silosami, usługami magazynowania i dystrybucji na terenie kraju, pełną obsługą celno-portową, sprzedażą paliw, części zamiennych i opon do samochodów ciężarowych.

Spółka Emapa została powołana do życia w 2001 r. w oparciu o potencjał i doświadczenie Wydawnictwa Cartall. Celem i misją Emapy jest dostarczanie wymagającemu Klientowi biznesowemu najwyższej jakości rozwiązań informatycznych opartych o mapy cyfrowe. Od 10 lat z sukcesem realizuje swoją misję, wizję i pasję, podejmując zarazem szereg działań na polu promocji i rozwoju geoinformatyki w Polsce.

Sponsoring srebrny

 

DHL Express Epicor
kontenerowy.pl
Kuehne+Nagel
L-systems Raben Group
STILL TSLogistic  

 

Do góry

Jesteś nauczycielem szkoły ponadgimnazjalnej i poszukujesz materiałów do przedmiotów logistycznych? Zaloguj się!

WSL zaprasza szkoły ponadgimnazjalne do udziału w wycieczkach studyjnych, które pozwolą nie tylko zasmakować studenckiego życia, ale także zapoznać się z logistyką w praktyce.