opcje
drukuj

Sponsorzy

 

Główną gałęzią działalności Przedsiębiorstwa Produkcyjno – Usługowego i Handlowego AGROBEX jest branża budowlana. Jako deweloper oferuje mieszkania na sprzedaż. Wykonują także wszelkie roboty i usługi budowlane.

 

Firma Panopa Logistik GmbH od 50 lat świadczy szeroki zakres usług logistycznych, spełniający najwyższe wymagania. Dziś jesteśmy przedsiębiorstwem o zasięgu międzynarodowym z siedzibą główną w Duisburgu i oddziałami w Niemczech , Francji, Wielkiej Brytanii, na Litwie i w Polsce.

 

DPD Polska to godny zaufania partner biznesowy na rynku kurierskich przesyłek krajowych i zagranicznych. Jesteśmy częścią miedzynarodowej sieci transportowej z ponad 500 własnymi oddziałami w 40 krajach. Naszym klientom oferujemy również ,,szyte na miarę" rozwiązania logistyczne.

 

 

 

Volkswagen Poznań jest jedyną fabryką na świecie, w której produkowany jest nowoczesny miejski samochód dostawczy VW Caddy. W skład spółki wchodzą trzy zakłady znajdujące się w Poznaniu oraz Swarzędzu.

 

 

 

 

DHL Express Elettric80 L-systems
Raben Group Kuehne+Nagel  

Do góry

Jesteś nauczycielem szkoły ponadgimnazjalnej i poszukujesz materiałów do przedmiotów logistycznych? Zaloguj się!

WSL zaprasza szkoły ponadgimnazjalne do udziału w wycieczkach studyjnych, które pozwolą nie tylko zasmakować studenckiego życia, ale także zapoznać się z logistyką w praktyce.