opcje
drukuj

Sponsorzy

Sponsoring złoty

STILL dostarcza indywidualne oraz innowacyjne rozwiązania dla światowej intralogistyki.
http://www.still.pl/

 

 

Dachser jest operatorem logistycznym z ugruntowaną pozycją na arenie międzynarodowej, oferującym globalne rozwiązania logistyczne. Dachser planuje, realizuje i koordynuje procesy związane z łańcuchem dostaw w sposób tak indywidualny, wydajny i elastyczny, że pozwala to być firmie o krok przed konkurencją.
http://www.dachser.com/pl/pl/


DPD Polska
jedna z wiodących firm kurierskich z ustabilizowaną pozycją na rynku polskim.
http://www.dpd.com.pl/

Transics International, spółka należąca do WABCO, zajmuje się opracowywaniem i wprowadzaniem na rynek rozwiązań telematycznych w zakresie zarządzania flotą dla sektora transportu i logistyki.
http://www.transics.com/pl/

 

TimoCom Soft- und Hardware GmbH jest liderem wśród europejskich giełd transportowych. Udostępnia multifunkcyjną platformę do wyszukiwania i oferowania ładunków bądź wolnych pojazdów, a także pozyskiwania stałych zleceń transportowychOprócz tego oferuje dostęp do TC eMap® - jedynej na rynku mapy, która pozwala na monitorowanie w jednym miejscu pojazdów wyposażonych w różne systemy GPS. Nowatorskie rozwiązania proponowane przez TimoCom pozwalają klientom w bezpieczny sposób budować przewagę konkurencyjną na międzynarodowej arenie transportowej.
http://www.timocom.pl/

Sponsoring srebrny

JAS-FBG to jedna z czołowych polskich firm transportowo-spedycyjno-logistycznych.
www.jasfbg.com.pl

Ogólnopolski Związek Pracodawców Producentów Europalet powstał w 1999 roku jako Polski Komitet Narodowy EPAL, jest członkiem międzynarodowej organizacji paletowej European Pallet Association. EPAL skupia producentów palet EPAL oraz firmy zajmujące się naprawą palet. Działa w oparciu o standardy paletowe – Unijną Normę EN 13698-1 a także w oparciu o Kodeks 435. W celu zapewnienia najwyższej jakości usług, EPAL współpracuje z niezależną organizacją audytorską Bureau Veritas, a także z organizacjami logistycznymi oraz z kluczowymi przedsiębiorstwami.
http://epal.org.pl/

DB Schenker Logistics (Schenker Sp. z o.o.) to wiodący operator logistyczny w Polsce, należący do Grupy DB Schenker – lidera na rynku dostawców zintegrowanych usług logistycznych na świecie, który zatrudnia ponad 60 000 pracowników w 130 krajach. DB Schenker jest częścią Grupy Deutsche Bahn.
http://www.logistics.dbschenker.pl/log-pl-pl/start/

Sponsoring brązowy

L-system

 

DHL Express

 

Transmeble

 

GLS

Fundatorzy nagród

Kuehne+Nagel

Centrum Efekty Emapa

 

Port lotniczy Poznań-Ławica

Olimpiadę wspiera również

p. Tomasz Sawicki, absolwent WSL i właściciel firmy TSLogistic - Partner Olimpiady

TSLogistic

Do góry

Jesteś nauczycielem szkoły ponadgimnazjalnej i poszukujesz materiałów do przedmiotów logistycznych? Zaloguj się!

WSL zaprasza szkoły ponadgimnazjalne do udziału w wycieczkach studyjnych, które pozwolą nie tylko zasmakować studenckiego życia, ale także zapoznać się z logistyką w praktyce.