opcje
drukuj

Nagrody

Nagrody od fundatorów

Płatne praktyki w Kuehne+Nagel

Płatne praktyki dla pierwszych 5 miejsc.

Firma Kuehne+Nagel – Partner Wyższej Szkoły Logistyki – ufunduje dla 5 laureatów VI Ogólnopolskiej Olimpiady Logistycznej – płatne praktyki w wybranym oddziale firmy, spośród różnych lokalizacji w Polsce. Oferowane praktyki dadzą możliwość praktycznego poznania zaawansowanych procesów logistycznych oraz funkcjonowania dużej międzynarodowej organizacji. Praktykanci będą mieli mają możliwość podnoszenia swoich kompetencji zawodowych w następujących dywizjach biznesowych: logistyka kontraktowa, spedycja drogowa, spedycja lotnicza, spedycja morska, spedycja kolejowa, IL (Integrated Logistics). Każdy praktykant będzie miał dedykowanego opiekuna, który będzie wspierał go w procesie wdrożenia i zdobywania nowych umiejętności. Osobom wykazującym się w trakcie praktyk proaktywną postawą, firma zaoferuje pracę.

Nagroda ufundowana przez: Kuehne+Nagel

 

Program Cartall Truck

Program Cartall Truck - 10 SZTUK

Jest to przyjazny dla użytkownika i prosty w obsłudze program na komputer PC do wytyczania tras, wyposażony w najdokładniejszą cyfrową mapę Polski oraz unikalne dane o restrykcjach drogowych.

Posiadasz pojazd ciężarowy? Prowadzisz firmę transportową? Zdarzyło Ci się utknąć na nieprzejezdnej drodze lub przed zbyt niskim wiaduktem? Cartall Truck jest właśnie dla Ciebie!

Cartall Truck to program na komputer PC pozwalający na wytyczanie trasy najszybszej, najkrótszej i najtańszej z uwzględnieniem restrykcji dla pojazdów ciężarowych (wysokość wiaduktów, nośność dróg) oraz aktualnych utrudnień w ruchu (np. roboty drogowe).

Cartall Truck wyposażony został w najdokładniejszą mapę Polski: 100% pokrycia, kompletna sieć drogowa wraz z kierunkowością, plany wszystkich miast, plany 5382 miejscowości, 70 000 miejscowości, pełna baza kodów pocztowych, bogata baza Punktów Użyteczności Publicznej (m.in. stacje benzynowe, warsztaty samochodowe, banki, urzędy). Dodatkowo aplikacja posiada przejazdową mapę Europy zawierającą główne drogi całego kontynentu, w tym m.in. 75 000 miejscowości i 1 500 000 km dróg.

Najnowsza wersja programu została wzbogacona m.in. o funkcję wycinania z mapy fragmentu ścieżki oraz możliwość prezentacji na mapie wielu tras z ewidencji. Nowy Cartall Truck to także obszerna baza budynków 2d znacznie ułatwiających orientację w terenie.

Zaawansowane, lecz proste w obsłudze funkcje oraz dokładna mapa wskażą Ci zawsze najlepszą drogę.

Nagroda ufundowana przez: EMAPA

 

Zestaw SITA do nauki języków obcych wraz z kursem językowym (angielski)

Zestaw SITA do nauki języków obcych wraz z kursem językowym (angielski)- 1 ZESTAW za I miejsce

Komputerowy kurs językowy (angielski)
za zajęcie II i III miejsca.

Urządzenie SITA przetwarza oddech człowieka na bodźce świetlne i dźwiękowe. Człowiek odbierając te bodźce tj. widząc przez zamknięte powieki czerwone światło diod świecących się i gasnących w rytm oddechu, oraz słysząc pulsujący w tym rytmie tzw. dźwięk bio, podświadomie reguluje i wyrównuje częstotliwość i głębokość własnego oddechu. Następuje sprzężenie zwrotne między oddechem, a wrażeniami wzrokowymi i słuchowymi, czyli tzw. biofeedback. Sprzyja to wchodzeniu w stan relaksu, w którym półkule mózgowe lepiej współpracują ze sobą, niż w stanie aktywności i wielokrotnie wzrasta zdolność mózgu do percepcji i zapamiętywania informacji.

W procesie uczenia się języków obcych w systemie SITA, urządzenie SITA pomaga nie tylko we wchodzeniu w stan relaksu, ale również w utrzymywaniu się w tym stanie w czasie odsłuchiwania lekcji językowej, czego nie zapewnia żadna inna metoda relaksacyjna. Dźwięk bio jest wtedy przyciszany i człowiek odsłuchuje materiał dźwiękowy, który chce zapamiętać, będąc jednocześnie podtrzymywany w stanie relaksu przez sprzężenie zwrotne oddechu z bodźcami świetlnymi.

Urządzenie SITA może współpracować ze słuchawkami oraz z dowolnym odtwarzaczem dźwięku np. odtwarzaczem płyt CD.

Pakiet językowy - język angielski podstawowy 
poziom 1 i 2 + średnio zaawansowany poziom 1 i 2

Każdy poziom kursu językowego składa się z podręcznika oraz 6 płyt CD Audio. Pakiet zawiera w sumie 24 płyty CD Audio zawierające około 24 godzin nagrań dźwiękowych.

Nagroda ufundowana przez: Centrum Edukacji i Rozwoju EFEKTY

 

Voucher na szkolenie: Dangerous Goods Regulations Course

Zgodnie z przepisami Międzynarodowej Organizacji Lotnictwa Cywilnego ICAO implementowanymi w Polsce przez Urząd Lotnictwa Cywilnego, w szkoleniu z zakresu transportu Towarów Niebezpiecznych powinien uczestniczyć personel następujących podmiotów:

  1. Nadawcy towarów niebezpiecznych, w tym pakowacze i osoby lub organizacje przyjmujące obowiązki nadawców.
  2. Operatorzy.
  3. Agencje obsługi naziemnej, które wykonują, w imieniu operatora, zadania dotyczące przyjmowania, obsługi, załadunku, rozładunku, transferu lub innego załatwiania spraw związanych z ładunkami towarowymi, pocztą lub zapasami.
  4. Agencje obsługi naziemnej działające na lotnisku, które wykonują, w imieniu operatora, zadania dotyczące załatwiania spraw pasażerów.
  5. Agencje nie działające na lotnisku, które wykonują w imieniu operatora, zadania dotyczące odprawy pasażerów.
  6. Spedytorzy.
  7. Agencje zaangażowane w prześwietlanie pasażerów pod względem bezpieczeństwa i ich bagażu i/lub ładunków towarowych, poczty lub zapasów.

Nagroda ufundowana przez: Syntea SA


Upominki od firmy HAMA - 15 zestawów: Słuchawki JOY, torba do notebooka GOLLA, zestaw bezprzewodowej myszy i klawiatury firmy RAPOO

Firma Hama z ofertą 18.000 produktów jest wiodącym specjalistą w dziedzinie akcesorióww foto, video, audio, telekomunikacja, multimedia, zatrudniając około 2500 pracowników na całym świecie.

Fundator Nagród ufundował 15 zestawów:
- słuchawki stereo "JOY" posiadające zintegrowaną funkcje telefonu z odbiorem połączeń i mikrofonem w raz z adapterem zapewniającym kompatybilność ze wszystkimi dostępnymi na rynku smartfonami,
tl_files/WSL_szkoly_srednie/grafika/joy_zielone1.jpgtl_files/WSL_szkoly_srednie/grafika/joy_zielone2.jpg

tl_files/WSL_szkoly_srednie/grafika/joy_niebieskie1.jpgtl_files/WSL_szkoly_srednie/grafika/joy_niebieskie2.jpg

- torby na notebooka GOLLA "TEMPO" i "JAVA" 16 cali

tl_files/WSL_szkoly_srednie/grafika/golla_czarna.jpgtl_files/WSL_szkoly_srednie/grafika/golla_turkusowa.jpg

- zestaw bezprzewodowej klawiatury i myszy RAPOO - 2,4G 9020

Zestaw charakteryzujący się niezawodnym, bezprzewodowym połączeniem 2,4GHz, przy zakresie działania do 10m oraz długiej żywotności na bateriach (18 i 24 miesiące).

tl_files/WSL_szkoly_srednie/grafika/zestaw_rapoo.jpg

Nagroda ufundowana przez: HAMA


Program Emapa Transport+

Program Emapa Transport+ Wersja Edukacyjna - 10 SZTUK dla najlepszej szkoły

Emapa Transport+ to unikalny program przeznaczony głównie dla działów transportu, dystrybucji, sprzedaży i kontrolingu. Wytycza trasy, z uwzględnieniem utrudnień (wysokości i nośności wiaduktów, dopuszczalnego tonażu na drogach), pozwala na stworzenie własnej bazy transportowej, ewidencję pojazdów i kierowców. Dzięki tej aplikacji skontrolujesz i obniżysz koszty związane z poruszaniem się pracowników po całej Europie.

Nagroda ufundowana przez: EMAPA

 

Do góry

Jesteś nauczycielem szkoły ponadgimnazjalnej i poszukujesz materiałów do przedmiotów logistycznych? Zaloguj się!

WSL zaprasza szkoły ponadgimnazjalne do udziału w wycieczkach studyjnych, które pozwolą nie tylko zasmakować studenckiego życia, ale także zapoznać się z logistyką w praktyce.