opcje
Wyższa Szkoła Logistyki / Aktualności / Pierwsze międzynarodowe spotkanie projektu MLL
drukuj

Pierwsze międzynarodowe spotkanie projektu MLL

2017-11-17 17:47

Nowoczesne kształcenie logistyków - Modern Logistics Learning

W dniach 16 i 17 listopada w Wyższej Szkole Logistyki miało miejsce pierwsze spotkanie partnerów projektu Nowoczesne kształcenie logistyków: Certyfikowany moduł kształcenia na studiach drugiego stopnia (MLL). Koordynatorem projektu jest Wyższa Szkoła Logistyki a partnerami:

  • Ceske Vysoke Uceni Technicke v Praze,
  • Sveuciliste Josipa Jurja Strossmayera u Osijeku Ekonomski Fakultet u Osijeku,
  • Obudai Egyetem - Keleti Faculty of Business and Management,
  • Univerza v Mariboru.

W czasie spotkania partnerzy projektu pracowali nad finalną wersją programu modułu kształcenia zgodnego z wymaganiami określonymi przez European Logistics Association (ELA) dla poziomu Senior Logistician. Określono przedmioty wchodzące w skład modułu, przypisano im punkty ECTS oraz ilości godzin dydaktycznych w formule blended learning (połączenie godzin kontaktowych i e-learningowych). Program modułu to podstawa całego projektu MLL, w ramach którego powstaną również podręczniki w formie e-booków oraz materiały dyaktyczne. Wszystkie uczelnie biorące udział w projekcie rozszerzą swoją ofertę o certyfikowany przez ELA moduł kształcenia stanowiący podstawę specjalności logistycznych na studiach II stopnia. 

Więcej na temat projektu MLL dowiesz się na stronie: Partnerstwa Strategiczne.

 

 

Wróć

Do góry

Dostęp do Intranetu WSL

Grupy WSL na Facebooku, to miejsce spotkań studentów. Znajdziesz tu także informacje o ofertach pracy, praktyk i staży. Zapraszamy do dołączenia.