opcje
Wyższa Szkoła Logistyki / Aktualności / Drugie międzynarodowe spotkanie projektu MLL
drukuj

Drugie międzynarodowe spotkanie projektu MLL

2018-06-05 22:57

Nowoczesne kształcenie logistyków - Modern Logistics Learning

2 spotkanie MLL

W dniach 28 i 29 maja w Ceske Vysoke Uceni Technicke w Pradze odbyło się drugie spotkanie partnerów projektu Nowoczesne kształcenie logistyków: Certyfikowany moduł kształcenia na studiach drugiego stopnia (MLL). 

Partnerzy tym razem dyskutowali o finalnym kształcie podręczników. W ramach projektu opracowane zostaną cztery podręczniki w formie e-booków:

  • Podstawy biznesu - Business Principles,
  • Projektowanie łańcucha dostaw - Supply Chain and Logistics Design,
  • Planowanie łańcucha dostaw - Supply Chain and Logistics Planning,
  • Operacje w łańuchu dostaw - Supply Chain and Logistics Execution. 

Podręczniki stanowić będą część materiałów wspomagających kształcenie logistyków zgodne ze standardami opracowanymi przez ELA dla poziomu Senior Logistician.

W ramach potkania przedstawiciele WSL dr hab. inż. Piotr Cyplik, prof. nadzw. i dr inż. Michał Adamczak wzięli także udział w trzeciej międzynarodowej konferencji im. Albina Brafa. Dr inż. Michał Adamczak wygłosił referat pt.: Challenges in education for supply chains of future - Modern Logistics Learning a dr hab. inż. Piotr Cyplik, prof. nadzw. wziął udział w panelu dyskusyjnym na temat integracji kształcenia logistycznego na poziomie wyższym z wymaganiami pracodawców dzieląc się bogatymi doświadczeniami WSL w tym obszarze.   

Więcej na temat projektu MLL dowiesz się na stronie:  Partnerstwa Strategiczne.

partnerstwa strategiczne

 

partnerstwa strategiczne

 

Wróć

Do góry

Dostęp do Intranetu WSL

Grupy WSL na Facebooku, to miejsce spotkań studentów. Znajdziesz tu także informacje o ofertach pracy, praktyk i staży. Zapraszamy do dołączenia.