opcje
Wyższa Szkoła Logistyki / Aktualności / Boekestijn Transport wspólnie z WSL
drukuj

Boekestijn Transport wspólnie z WSL

2020-10-07 13:10

Intensyfikuje się współpraca Wyższej Szkoły Logistyki z Boekestijn Transport. Niedawne spotkanie dyrektora operacyjnego tej firmy, Sjefa Boekestijna, z przedstawicielami naszej Uczelni otworzyło nowe obszary wspólnych działań.

Boekestijn Transport

Boekestijn Transport jest firmą holenderską obecną na polskim rynku od roku 2000. Jedną z jej specjalności jest transport towarów wysokowartościowych, bo Boekestijn Transport należy do nielicznych firm w Europie legitymujących się certyfikatem TAPA TSR 1,2,3. Kolejną specjalnością Boekestijn Transport jest wyspecjalizowany transport leków.

Podczas spotkania, w którym uczestniczył Sjef Boekestijn, Iwona Rymarek, menadżer obsługi klienta i zarządzania jakością oraz Tomasz Piechnik, menadżer operacyjny – i absolwent naszej Uczelni – a także dr Karolina Kolińska, kierownik Katedry Systemów Informatycznych i Technologii Cyfrowych oraz dr Mateusz Wiliński, dyrektor Biura Praktyk i Karier Zawodowych WSL, dyskutowano o nowych forma współpracy między obiema instytucjami.

Podczas spotkania, które odbyło się w siedzibie Boekestijn Transport w podpoznańskich Gądkach ustalono, że menadżerowie tej firmy będą prowadzili zajęcia dla studentów Wyższej Szkoły Logistyki, w tym również zajęcia z negocjacji i zajęcia dotyczące systemu TMS. Trzeba nadmienić, że Boekestijn Transport ma niezwykle interesujący, własny system TMS, który może być bardzo pomocny dla rozwoju całej polskiej branży turystycznej.

Za kilka dni na naszej stronie opublikujemy wywiad z Iwoną Rymarek, menadżerem obsługi klienta i zarządzania jakością Boekestijn Transport o przewożeniu towarów wysokowartościowych, w tym o tym, w jaki sposób przewozi się kolekcje polskich projektantów mody do czołowych butików w Paryżu.

 

Wróć

Do góry

Dostęp do Intranetu WSL

Grupy WSL na Facebooku, to miejsce spotkań studentów. Znajdziesz tu także informacje o ofertach pracy, praktyk i staży. Zapraszamy do dołączenia.