opcje
drukuj

FINAŁ: 3 etap OOL

Komunikat na temat 3. etapu Ogólnopolskiej Olimpiady Logistycznej

Nasilająca się epidemia koronawirusa – a także związane z nią decyzje organów rządowych i samorządowych – zmusiła nas do podjęcia trudnej decyzji o przełożeniu finału XII Ogólnopolskiej Olimpiady Logistycznej. Kierując się odpowiedzialnością za zdrowie uczniów zdecydowaliśmy, że – jeśli tylko pozwoli na to sytuacja – finał odbędzie się 20 kwietnia br.

Dowiedz się więcej

 

3 etap finałowy Ogólnopolskiej Olimpiady Logistycznej odbędzie się w czwartek 19 marca 2020, Gala odbędzie się dzień później - 20 marca 2020.

W tym roku finał oraz Gala Olimpiady odbywają się dzień po dniu. WSL ma zaszczyt gościć Państwa w dwóch hostelach, w okolicach Starego Rynku. Poniżej kilka podstawowych informacji na ten temat.

Moon Hostel (dla Olimpijczyków i ich Gości przyjeżdżających na jedną noc z 19. na 20 III 2020)

Nocleg dla uczestników Olimpiady przyjeżdżających w dniu 19.03.2020 r. zorganizowany jest w Moon hostelu.

Położenie: Moon hostel znajduje się 300m od WSL, 100m od płyty Starego Rynku.

Pokoje: występują w konfiguracji 2,3,4,5,6-osobowej. Rozmieszczenie osób w pokojach jest przypisane przez nas, wszystkie informacje zostaną przekazane do recepcji hostelu.

Doba hotelowa: Od godziny 14:00 do 11:00 następnego dnia. W dni Gali Olimpiady, 20 III 2020, bagaże można zostawić w strzeżonej szatni WSL.

Wyżywienie: dla wszystkich uczestników finałowego etapu mamy przewidziane wyżywienie w pełnym zakresie. Między godziną 8:00 a 10:00 zapraszamy do WSL, do sali nr 18, na olimpijskie śniadanie.W hostelu jestrównież udostępniona kuchnia do dyspozycji lokatorów, a w obrębie Starego Rynku znajduje się wiele sklepów i restauracji.

Parking: W okolicach WSLihostelu znajdują się parkingi strzeżone, które zostały uwzględnione poniżej. Kwestia opłaty za parking leży po stronie właściciela pojazdu.

Dojazd: z dworca kolejowego Poznań Główny najlepiej dojechać tramwajem komunikacji miejskiej z przystanku Most Dworcowy na przystanek Małe Garbary, linią numer 8.

Link do hostelu: Przejdź na stronę hostelu

Lokalizacja hostelu na Google Maps: Przejdź do mapy

Tey Hostel (dla Olimpijczyków i ich Gości przyjeżdzających na dwie noce z 18. do 20 III 2020)

Nocleg zarezerwowany jest dla osób przyjeżdżających na dwa dni tj. 18-20.03.2020 r. Dla gości przyjeżdżających 18 III 2020 przewidziano kolację w hostelu.

Położenie: hostel położony jest 600 m od WSL, 200 m od płyty Starego Rynku.

Pokoje: Pokoje występują w konfiguracji 2,3,4,5,6,7-osobowej. Rozmieszczenie osób w pokojach jest przypisane przez nas, wszystkie informacje zostaną przekazane do recepcji hostelu.

Doba hotelowa: Od godziny 14:00 do 11:00 następnego dnia. W dni Gali Olimpiady, 20 III 2020, bagaże można zostawić w strzeżonej szatni WSL.

Wyżywienie: Dla wszystkich uczestników finałowego etapu mamy przewidziane wyżywienie w pełnym zakresie. Między godziną 8:00 a 10:00 zapraszamy do WSL, do sali nr 18, na olimpijskie śniadanie.W hostelu jest również udostępniona kuchnia do dyspozycji lokatorów, a w obrębie Starego Rynku znajduje się wiele sklepów i restauracji.

Parking: W okolicach WSL i hostelu znajdują się parkingi strzeżone, które zostały uwzględnione poniżej. Kwestia opłaty za parking leży po stronie właściciela pojazdu.

Dojazd: aby dotrzeć do hostelu z dworca kolejowego Poznań Główny, najlepiej dojechać tramwajem komunikacji miejskiej z przystanku Most Dworcowy na przystanek Wrocławska, linią nr 5. Aby dojechać do WSL, należy skorzystać z przystanku Most Dworcowy i pojechać na Małe Garbary, linią nr 8. Z miejsca noclegowego na WSL: najlepiej na piechotę przez płytę Starego Rynku.

Link do hostelu: Przejdź na stronę hostelu

Lokalizacja hostelu na Google Maps: Przejdź do mapy

 

Rozumiemy, że niektórzy z Państwa przyjeżdżają z daleka. Dlatego te osoby mogą liczyć również na nocleg dzień wcześniej, czyli z 18 na 19 marca. Wszystkich zainteresowanych prosimy o poinformowanie nas w kwestii noclegów, w nieprzekraczalnym terminie: 30 I 2020. 

Noclegi obejmują jedynie nauczycieli (bądź innych opiekunów zastępujących nauczycieli) oraz uczniów.


Wszystkich Uczestników egzaminu finałowego zapraszamy do sali 309/310 na 3 piętrze budynku WSL, na godzinę 10.30 w celu rejestracji, losowania i zajęcia miejsc.

Egzamin rozpoczyna się o godzinie 11:00 i trwa 2 godziny zegarowe, do godziny 13:00. 

Uwaga, zgodnie z regulaminem, komisja zastrzega sobie prawo do opóźnienia rozpoczęcia egzaminu w przypadku kłopotów z dojazdem uczestników. Prosimy o zarezerwowanie czasu do godziny 14:00

W trakcie egzaminu można używać kalkulatorów prostych. Ze względu na dużą liczbę uczestników prosimy o przywiezienie kalkulatorów ze sobą. UWAGA: nie będzie wolno wykonywać obliczeń na telefonie.

 

W razie pytań jesteśmy do Państwa dyspozycji 

Koordynator OOL

Jakub Napoleon Gajdziński

jakub.gajdzinski@wsl.com.pl 

tel. 507 182 803.

Czekamy na Was i życzymy powodzenia!

 

 

Harmonogram finału oraz gali OOL

Harmonogram w plikach do pobrania

Harmonogram - plik pdf

Harmonogram - plik xlsx

 

Sponsorzy wydarzenia

Sponsorzy XII edycji OOL

Do góry

Jesteś nauczycielem szkoły ponadgimnazjalnej i poszukujesz materiałów do przedmiotów logistycznych? Zaloguj się!

WSL zaprasza szkoły ponadgimnazjalne do udziału w wycieczkach studyjnych, które pozwolą nie tylko zasmakować studenckiego życia, ale także zapoznać się z logistyką w praktyce.