opcje
drukuj

Patronat medialny

Media lokalne

Głos Wlkp.

Głos Wielkopolski jest najstarszym poznańskim dziennikiem. Ukazał się niespełna tydzień przed wyzwoleniem Poznania 16 lutego 1945 roku. Głównymi atutami Głosu Wielkopolskiego są: bogaty serwis informacyjny, codzienna oferta poradnikowa oraz największa liczba ogłoszeń i ofert pracy w Wielkopolsce.

studentnews

Student News. Grupa StudentNews.pl to ponad 70 portali i witryn specjalistycznych z praktyczną informacją dla uczniów, kandydatów na studia, studentów i absolwentów uczelni. Wśród nich 48 jest w języku polskim, kilkanaście w języku angielskim oraz po jednej w językach: arabskiej, chińskiej, czeskiej, francuskiej, hiszpańskiej, niemieckiej, portugalskiej, rosyjskiej, słowackiej, tureckiej, ukraińskiej, węgierskiej i włoskiej.

Media TSL

PGT

Polska Gazeta Transportowa to tygodnik logistyczny wydawany już od 1993 roku, informujący o najważniejszych wydarzeniach oraz problemach logistyki, spedycji i transportu drogowego, kolejowego, lotniczego, morskiego i śródlądowego. Szeroka prezentacja opinii i poglądów, wywiady z menedżerami i animatorami logistyki, a także osobami współdecydującymi o rozwoju branży TSL zapewniają „Polskiej Gazecie Transportowej” profesjonalny i opiniotwórczy charakter.

Pracujwlogistyce

Portal Pracujwlogistyce.pl to narzędzie do zamieszczania i wyszukiwania ogłoszeń o wolnych miejscach pracy oraz gazeta internetowa, dostarczająca bieżących informacji dotyczących wydarzeń o rozwoju rynku usług oraz pracy w branży TSL.

Etransport

etransport.pl to źródło wiedzy branży TSL i sposób na spędzenie czasu w miłym towarzystwie. Znajdziesz tu informacje prasowe, bieżące zakazy ruchu na drogach Europy, mapę dobrych parkingów na których warto odpocząć, forum dyskusyjne - najobszerniejsza kopalnia wiedzy o branży, a także największą bazę ofert pracy dla kierowców, spedytorów i przewoźników, a nawet ciekawe przepisy na potrawy które da radę przygotować na parkingu - kuchniakierowcy.pl.

logistyczny.com

Portal logistyczny.com jest odpowiedzią dla osób szukających informacji i wiedzy z zakresu logistyki, transportu, magazynowania i dystrybucji. W sposób przejrzysty i merytoryczny prezentuje wydarzenia ze świata logistyki oraz umożliwia szybki dostęp do wiedzy potrzebnej na co dzień. Dzięki nieograniczonym możliwościom ekspozycji w szeroki sposób i zawsze na czas prezentuje to co w branży najważniejsze i najistotniejsze.

Do góry

Jesteś nauczycielem szkoły ponadgimnazjalnej i poszukujesz materiałów do przedmiotów logistycznych? Zaloguj się!

WSL zaprasza szkoły ponadgimnazjalne do udziału w wycieczkach studyjnych, które pozwolą nie tylko zasmakować studenckiego życia, ale także zapoznać się z logistyką w praktyce.