opcje
drukuj

Najlepsza szkoła VI Ogólnopolskiej Olimpiady Logistycznej

Zespół Szkół Ekonomicznych i Ogólnokształcących nr 6 w Łomży

Tytuł Najlepszej Szkoły VI Ogólnopolskiej Olimpiady Logistycznej trafił do Zespół Szkół Ekonomicznych i Ogólnokształcących nr 6 w Łomży. Zgodnie z regulaminem za najlepszą szkołę uznaje się placówkę, której uczniowie w sumie zdobyli najwięcej punktów. Uczniowie nagrodzonej szkoły zdobyli w sumie 66,5 punktu co dało 1. miejsce przed szkołą z Grudziądza i szkołą z Leszna.

Fundatorami nagród dla najlepszej szkoły w VI edycji Ogólnopolskiej Olimpiady Logistycznej są sponsorzy OOL, Wyższa Szkoła Logistyki oraz partner merytoryczny OOL – Instytut Logistyki i Magazynowania, a także firma EMAPA.

Instytut Logistyki i Magazynowania ufundował zestaw 15 licencji programu edukacyjnego do zarządzania zapasami MonZa Edu. Nagrodą rzeczową ufundowaną przez sponsorów jest także wysokiej klasy projektor multimedialny. Od firmy EMAPA zwycięska szkoła otrzyma zestaw edukacyjnych wersji programów TRANSPORT+.

Z Zespołu Szkół Ekonomicznych i Ogólnokształcących nr 6 w Łomży w olimpiadzie wzięło udział 26 uczniów, 12 z nich dostało się do etapu okręgowego. W finale walczyło trzech uczniów. Najlepszy z nich - Łukasz Tarnacki zajął 8. miejsce, Bartosz Piechowicz - 20., a Damian Ochramowicz - 37. miejsce.Do góry

Jesteś nauczycielem szkoły ponadgimnazjalnej i poszukujesz materiałów do przedmiotów logistycznych? Zaloguj się!

WSL zaprasza szkoły ponadgimnazjalne do udziału w wycieczkach studyjnych, które pozwolą nie tylko zasmakować studenckiego życia, ale także zapoznać się z logistyką w praktyce.