opcje
Strona główna / Forum Nauczycielskie / XIII Forum Nauczycielskie
drukuj

XIII Forum Nauczycielskie

Wyższa Szkoła Logistyki ma zaszczyt zaprosić wszystkich Państwa na XIII Forum Nauczycielskie, które odbędzie się 21 i 22 lutego 2019 roku (czwartek i piątek). Tematem spotkania będzie „Gospodarka 4.0”. 

Forum to spotkanie nauczycieli kształcących w zawodach technik logistyk oraz technik spedytor. Jego celem jest szukanie sposobów na podnoszenie jakości kształcenia logistycznego w szkołach ponadpodstawowych. 

Spotkanie trwa dwa dni i jest okazją do wymiany doświadczeń, integracji oraz zapoznania się z najnowocześniejszymi trendami w branży. Nauczyciele uczestniczą również w warsztatach organizowanych przez firmy logistyczne i spedycyjne oraz wykładach pracowników naukowych WSL i Instytutu Logistyki i Magazynowania. W tym roku nie będą organizowane wyjazdy do firm. Dokładny plan wydarzenia pojawi się już niedługo. Zapisy, za pośrednictwem aplikacji,  trwają od 15.01.2019 do 12.02.2019.

Wszystkich Państwa, niezależnie czy zamierzacie przyjechać na jeden, czy na dwa dni, prosimy o zarejestrowanie się na stronie Aplikacji OOL. Link do formularza zapisów dostępny jest na stronie głównej Aplikacji dla użytkowników zarejestrownych i dla niezarejestrowanych.

Koszt wydarzenia dla osób wybierających wariant dwudniowy wynosi, podobnie jak w zeszłym roku, 125zł. Opcja przyjazdu jedynie na drugi dzień wydarzenia, 22.02.2019, jest bezpłatna.

Płatność za uczestnictwo w 2-dniowym Forum Nauczycielskim prosimy dokonać, w nieprzekraczalnym terminie do 12.02.2019, na rachunek bankowy Wyższej Szkoły Logistyki o numerze:
68 1090 1447 0000 0001 1075 4593
w opisie przelewu prosimy wpisać: XIII Forum Nauczycielskie, Imię i Nazwisko Uczestnika.
Zaksięgowanie przelewu upoważnia Uczestnika do udziału w 2-dniowej formule Forum.

Forum Nauczycielskie jest organizowane przez Wyższą Szkołę Logistyki w Poznaniu od 2007 roku. Jego celem jest przekazywanie najnowszej wiedzy z zakresu logistyki. Jest to jedna z form współpracy WSL ze szkołami ponadpodstawowymi, obok programu wycieczek dydaktycznych, Ogólnopolskiej Olimpiady Logistycznej oraz klas logistycznych objętych patronatem Wyższej Szkoły Logistyki w Poznaniu.

Koordynator Forum

Jakub Napoleon Gajdziński

jakub.gajdzinski@wsl.com.pl 

tel. 507 182 803.


Do góry

Jesteś nauczycielem szkoły ponadgimnazjalnej i poszukujesz materiałów do przedmiotów logistycznych? Zaloguj się!

WSL zaprasza szkoły ponadgimnazjalne do udziału w wycieczkach studyjnych, które pozwolą nie tylko zasmakować studenckiego życia, ale także zapoznać się z logistyką w praktyce.