opcje
drukuj

Wyróżnienia dla OOL

IV edycja Ogólnopolskiej Olimpiady Logistycznej objęta została Patronatem Honorowym Ministerstwa Infrastruktury. Świadczy to bez wątpienia o rosnące randze przedsięwzięcia.

 

 

Do grona Patronatów Honorowych IV Ogólnopolskiej Olimpiady Logistycznej dołączył również Marszałek Województwa Wielkopolskiego Marek Woźniak. To dla Wyższej Szkoły Logistyki, organizatora konkursu, ogromne wyróżnienie.

 

 

Patronat nad IV edycja Ogólnopolskiej Olimpiady Logistycznej przyjął również Prezydent Miasta Poznań. Dzięki temu dołączyliśmy do elitarnego grona organizacji wykorzystujących logo POZnan* Miasto know how.

 

 

Hasłem IV edycji Ogólnopolskiej Olimpiady Logistycznej jest „Opakowania w systemach logistycznych”. Patronem merytorycznym i honorowym została również Polska Izba Opakowań.

 

 

 

Polskie Towarzystwo Logistycznej przyznało Wyższej Szkole Logistyki dyplom uznania za inicjatywę i organizację Ogólnopolskiej Olimpiady Logistycznej dla uczniów szkół ponadgimnazjalnych podejmujących naukę w zawodach: technik spedytor i technik logistyk.

 

 
Nagroda Promyk dla WSL

Poznań, 12 lipca 2011 - W trakcie XVII konferencji Stowarzyszenia PR i Promocji Uczelni Polskich „PRom” zorganizowanej w Gdyni w ubiegłym tygodniu wspólnie z Akademią Marynarki Wojennej rozstrzygnięty został konkurs na najlepszy projekt lub działanie promujące naukę oraz uczelnie. Była to pierwsza edycja tego konkursu, noszącego nazwę „proMYK” co - w opinii organizatorów – powinno kojarzyć się zarówno z nazwą Stowarzyszenia, jak i z walorami promocyjnymi konkursu. Zwyciężyły: Wyższa Szkoła Logistyki i Szkoła Wyższa Psychologii Społecznej. Więcej... 

Do góry

Jesteś nauczycielem szkoły ponadgimnazjalnej i poszukujesz materiałów do przedmiotów logistycznych? Zaloguj się!

WSL zaprasza szkoły ponadgimnazjalne do udziału w wycieczkach studyjnych, które pozwolą nie tylko zasmakować studenckiego życia, ale także zapoznać się z logistyką w praktyce.