opcje
drukuj

Najlepsza szkoła VIII Ogólnopolskiej Olimpiady Logistycznej

Zespół Szkół Ekonomicznych w Lesznie

Tytuł Najlepszej Szkoły VIII Ogólnopolskiej Olimpiady Logistycznej trafił do Zespółu Szkół Ekonomicznych w Lesznie. Zgodnie z regulaminem za najlepszą szkołę uznaje się placówkę, której uczniowie w sumie zdobyli najwięcej punktów. Uczniowie nagrodzonej szkoły zdobyli w sumie 127,4 punktów co dało 1. miejsce przed szkołą z Gostynia i Sulechowa.

Fundatorami nagród dla najlepszej szkoły w VIII edycji Ogólnopolskiej Olimpiady Logistycznej są sponsorzy OOL, Wyższa Szkoła Logistyki oraz partner merytoryczny OOL – Instytut Logistyki i Magazynowania, a także firma EMAPA i Aviation Consulting.

Instytut Logistyki i Magazynowania ufundował zestaw 15 licencji programu edukacyjnego EPL Edu. Nagrodą rzeczową ufundowaną przez sponsorów jest także wysokiej klasy laptop. Od firmy EMAPA zwycięska szkoła otrzymała zestaw edukacyjnych wersji programów TRANSPORT+. Książki do biblioteki szkolnej „Działalność spedytora w organizowaniu towarowego transportu lotniczego" podarowało przedsiębiorstwo Aviation Consulting.

Z Zespołu Szkół Ekonomicznych w Lesznie w finale walczyło aż pięcioro uczniów. Najlepsi z nich - Jakub Jędrzejczak zajął 1. miejsce, natomiast 3. miejsce zajeła Izabela Zep.


Do góry

Jesteś nauczycielem szkoły ponadgimnazjalnej i poszukujesz materiałów do przedmiotów logistycznych? Zaloguj się!

WSL zaprasza szkoły ponadgimnazjalne do udziału w wycieczkach studyjnych, które pozwolą nie tylko zasmakować studenckiego życia, ale także zapoznać się z logistyką w praktyce.