opcje
drukuj

Zasady rekrutacji

Chcesz dołączyć do grona studentów Wyższej Szkoły Logistyki w Poznaniu? Zobacz, jakie to proste!
Dzielą Cię od tego tylko 4 kroki.

 1. Wypełnienie kwestionariusza osobowego online i przesłanie zdjęcia w wersji cyfrowej zgodnego z wymaganiami  obowiązującymi  przy  wydawaniu  dowodów  osobistych:

  - zdjęcia w formie cyfrowej muszą przedstawiać  aktualną  fotografię osoby (wykonana nie wcześniej niż 6 miesięcy przed dniem wgrania),  odpowiadającą  wymogom  zdjęcia  jak  do  dokumentów dowodowych, wykonaną na jednolitym jasnym tle, mającą dobrą ostrość i odwzorowująca naturalny kolor  skóry,  obejmującą  wizerunek  od  wierzchołka  głowy  do  górnej  części  barków,  tak  aby  twarz zajmowała 70-80% fotografii, pokazującą wyraźnie oczy, zwłaszcza źrenice i przedstawiającą osobę w pozycji frontalnej, bez nakrycia głowy i okularów.

  Zdjęcia cyfrowe należy dostarczać w rozdzielczości 300 punktów na cal (300 dpi) i rzeczywistej wielkości
  wydruku 2,00 cm (podstawa) na 2,50 cm (wysokość). Zdjęcie cyfrowe o takich wymiarach ma 236 (szerokość)
  na 295 (wysokość) pikseli. Akceptowane formaty plików zdjęć: JPEG (jpg), TIFF (tif), BITMAP (bmp), jednak zalecany format to JPEG.

  Zdjęcie w formie cyfrowej stanowi integralny element kwestionariusza. 

 2. Dostarczenie dokumentów do Biura Rekrutacji:
  - kopia świadectwa maturalnego zawierającego wyniki matury (oryginał lub odpis świadectwa do wglądu na miejscu)
  - dowód osobisty do okazania, celem weryfikacji tożsamości

  W indywidualnych przypadkach istnieje możliwość przesłania wymaganych dokumentów kurierem lub pocztą - w takich przypadkach kopia świadectwa maturalnego powinna być poświadczona notarialnie.

 3. Po weryfikacji dostarczonych dokumentów wydawana jest decyzja o przyjęciu na studia, a następnie kandydat podpisuje umowę o kształcenie.

 4. Dokonanie wpłaty wpisowego na indywidualne konto w ciągu 7 dni od daty podpisania umowy o kształcenie.

Kontakt z Biurem Rekrutacji

rekrutacja@wsl.com.pl
tel. 61 850 47 76

ul. E. Estkowskiego 6
(wejście B od ul. Szyperskiej), pokój 7, parter

Godziny otwarcia:
poniedziałek - piątek: 10.00 - 16.00
sobota: 10.00 - 16.00

Po pierwszym roku studiów, na podstawie deklaracji następuje przyporządkowanie do konkretnych specjalności na poszczególnych kierunkach. W przypadku niewystarczającej liczby kandydatów Uczelnia zastrzega sobie prawo do nieuruchomienia danej specjalności.

Do góry

e-Indeks to jedyny indeks jaki obowiązuje w WSL. Zaloguj się na swoje konto studenta, aby sprawdzić oceny, płatności za studia, czy komunikaty dziekanatu.

Internetowe forum WSL, to miejsce spotkań studentów. Jeśli rozpoczynasz studia w WSL, to właśnie tutaj znajdziesz nowych kolegów z tej samej grupy :-)