opcje
Wykładowcy / Strojny Szymon
drukuj

dr Szymon Strojny

 

ImageAbsolwent Akademii Ekonomicznej w Poznaniu. Doktor nauk ekonomicznych w zakresie zarządzania. Pracuje jako adiunkt w Katedrze Handlu i Marketingu na Wydziale Zarządzania Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu i wykładowca w Wyższej Szkole Logistyki w Poznaniu. Wcześniej pracował na stanowiskach kierowniczych w działach marketingu i sprzedaży firm Netia Telekom S.A., Krupp Hoesch Inline oraz Metalplast Oborniki. Obecnie jest niezależnym konsultantem, współautorem projektów szkoleniowo – doradczych dla takich firm jak: TP SA, Energis Polska, PTK Centertel, Novartis, Grupa LOTOS, Citroen Polska oraz Wella Polska.
Główne obszary zainteresowań to zarządzanie sprzedażą i obsługą klienta oraz strategie marketingowe przedsiębiorstw. Autor ok. 20 artykułów naukowych z zakresu sprzedaży i marketingu.

Do góry

e-Indeks to jedyny indeks jaki obowiązuje w WSL. Zaloguj się na swoje konto studenta, aby sprawdzić oceny, płatności za studia, czy komunikaty dziekanatu.

Internetowe forum WSL, to miejsce spotkań studentów. Jeśli rozpoczynasz studia w WSL, to właśnie tutaj znajdziesz nowych kolegów z tej samej grupy :-)