opcje
drukuj

Sponsorzy

Sponsoring złoty

 
STILL od ponad 90 lat dostarcza wysokiej jakości indywidualne rozwiązania dla światowej intralogistyki.

 

PPUH AGROBEX zostało utworzone 9 listopada 1988 roku. Znakiem rozpoznawczym firmy jest dynamizm w działaniu, nowoczesność, jakość wykonania i rzetelność w relacjach z klientami. AGROBEX jest jednym z największych i najbardziej cenionych deweloperów w regionie.

 

Dachser jest operatorem logistycznym z ugruntowaną pozycją na arenie międzynarodowej, oferującym globalne rozwiązania logistyczne. Dachser planuje, realizuje i koordynuje procesy związane z łańcuchem dostaw w sposób tak indywidualny, wydajny i elastyczny, że pozwala to być firmie o krok przed konkurencją.

TimoCom Soft- und Hardware GmbH - lider na rynku europejskim wśród giełd transportowych. Firma od 1997 roku umożliwia swoim użytkownikom bezpieczne oferowanie i szukanie wolnych ładunków oraz pustych przestrzeni ładunkowych na giełdzie transportowej TC Truck&Cargo®. Oprócz tego oferuje dostęp do TC eMap® - jedynej na rynku mapy, która pozwala na monitorowanie w jednym miejscu pojazdów wyposażonych w różne systemy telematyczne. W portfolio produktów firmy występuje również platforma do przetargów na transport TC eBid® oraz największa europejska giełda powierzchni magazynowych. Profesjonalne rozwiązania TimoCom trwale zwiększają efektywność zawieranych transakcji, zachowując przy tym najwyższy poziom bezpieczeństwa.

MARATHON International, to firma z 10-letnim doświadczeniem w branży TSL. Transport międzynarodowy jest naszą pasją, a przewóz ładunków przestrzennych nasza specjalizacją. Dla naszych klientów, na skrzyżowaniu dróg A2 oraz S5, budujemy Centrum Logistycznego o powierzchni ok. 25000m2.

Sponsoring srebrny

 
DPD Polska jedna z wiodących firm kurierskich z ustabilizowaną pozycją na rynku polskim.

 

 

 

JAS-FBG to jedna z czołowych polskich firm transportowo-spedycyjno-logistycznych.

 


Polski Komitet Narodowy EPAL. Członek międzynarodowej organizacji paletowej European Pallet Association. Skupia producentów palet EUR oraz firm zajmujących się naprawą palet.

 

Sponsoring brązowy

 

Panopa Contract Logistics

Rabe
L-system
 
 

Fundatorzy nagród

Do góry

Jesteś nauczycielem szkoły ponadgimnazjalnej i poszukujesz materiałów do przedmiotów logistycznych? Zaloguj się!

WSL zaprasza szkoły ponadgimnazjalne do udziału w wycieczkach studyjnych, które pozwolą nie tylko zasmakować studenckiego życia, ale także zapoznać się z logistyką w praktyce.