opcje
drukuj

Relacje z wizyt gościnnych w WSL

Dr Kenan DINC z Turcji gościnnie w WSL w ramach projektu ERASMUS

Dr Kenan DINC z Turcji – gościnnie w WSL w ramach projektu ERASMUS

2011-11-25 15:11

22 i 23 listopada gościem specjalnym w Wyższej Szkole Logistyki, w ramach wymiany nauczycieli akademickich programu Erasmus, był dr Kenan DINC - wykładowca tureckiej uczelni Beykoz Vocational School of Logistics w Stambule. W obrębie harmonogramu spotkań Erasmus - studenci studiów licencjackich, inżynierskich i magisterskich mogli poszerzyć swoje horyzonty oraz uzyskać wiedzę z zakresu gospodarki światowej pod kątem rozwoju logistyki.

Więcej...

 
 
Profesor Çağrı Haksöz

Zarządzanie operacjami oczami tureckiego wykładowcy

2011-06-06 09:32

Podstawy strategii zarządzania operacjami oraz sposoby konkurowania przedsiębiorstw to tylko niektóre zagadnienia poruszane podczas gościnnych wykładów Profesora Çağrı Haksöz z Sabancı School of Management w Stambule. Nauczyciel wizytujący w ramach programu Erasmus spotkał się zarówno ze studentami jak i z wykładowcami WSL. Pierwsze wydarzenie odbyło się w sobotę 4 czerwca 2011 roku, drugie – w poniedziałek, 6 czerwca 2011 roku.

Więcej...

 
 
Wykład Gieldy papierow wartosciowych

Giełdy papierów wartościowych w węgierskim wydaniu

2011-05-26 12:07

Studenci Wyższej Szkoły Logistyki uczestniczyli w wykładach gościnnych Richarda Szabó, profesora Wydziału Ekonomii Károly Keleti na budapeszteńskim uniwersytecie Óbuda University. Międzynarodowe spotkanie odbyło się 26 maja 2011 roku w WSL. Profesor przyjechał do Polski w ramach wymiany kadry akademickiej programu Erasmus. Była to pierwsza wizyta wykładowcy z Węgier.

Więcej...

 
 

Do góry

e-Indeks to jedyny indeks jaki obowiązuje w WSL. Zaloguj się na swoje konto studenta, aby sprawdzić oceny, płatności za studia, czy komunikaty dziekanatu.

Internetowe forum WSL, to miejsce spotkań studentów. Jeśli rozpoczynasz studia w WSL, to właśnie tutaj znajdziesz nowych kolegów z tej samej grupy :-)