opcje
drukuj

Relacje studentów WSL z wyjazdów

International Nachmittag w TH Wildau

Miękkie lądowanie w Technische Hochschule Wildau

2013-10-15 16:20

Alicja Michałowska, studentka logistyki handlu i dystrybucji WSL dołączyła do grona studentów Erasmusa w TH Wildau w marcu 2013 r. O swoim „miękkim lądowaniu” w Wildau, o pomocnych i sympatycznych studentach, których tam poznała opowiada ku pokrzepieniu serc tych, którzy z powodu licznych obaw rezygnują z tej wielkiej przygody, jaką jest Erasmus.

Więcej...

 
 
Erasmus_Budapeszt

Przepis na udane studia po węgiersku

2013-03-04 10:35

Minął pierwszy miesiąc pobytu studentów Wyższej Szkoły Logistyki na wymianie w Budapeszcie. Maciej Frankowiak i Paweł Pełka już pierwszego dnia przekonali się, że był to dobry wybór i to nie tylko dlatego, że zima na Węgrzech jest o kilka stopni cieplejsza niż w Polsce.

Więcej...

 
 
Erasmus_Jyvaskyla

Logistyka po fińsku

2013-03-04 10:15

Garść praktycznych rad z pierwszych tygodni pobytu w mroźnej Finlandii od studentki Wyższej Szkoły Logistyki, Zuzanny Norek, która korzysta z międzynarodowego programu wymiany studenckiej ERASMUS.

Więcej...

 
 
Studenci WSL na wymianie studenckiej w Technische Hochschule Wildau

Studenci WSL na wymianie studenckiej w Technische Hochschule Wildau

2012-06-05 13:41

Studia to niezapomniany czas, który powinno się jak najlepiej wykorzystać. Od marca w ramach programu Erasmus, trójka żaków z WSL została studentami uczelni Technische Hochschule Wildau pod Berlinem. Przed wyjazdem wszyscy mieli mieszane uczucia. Strach przed nieznanym, rozłąką z bliskimi, ale także podekscytowanie czymś całkowicie nowym, radość przed zdobyciem nowych umiejętności mogących pomóc w odnoszeniu sukcesów w przyszłym zawodzie logistyka, poznanie nowych ludzi, zdobycie doświadczenia.

Więcej...

 
 
Studenci WSL na wymianie studenckiej w Óbuda University

Studenci WSL na wymianie studenckiej w Óbuda University

2012-04-16 09:59

Jakie wrażenia na uczestnikach międzynarodowego programu Erasmus wywarło miasto Budapeszt – jedno z miejsc, do którego studenci Wyższej Szkoły Logistyki wyjeżdżają na studia? W jakiej formie odbywają się zajęcia w węgierskiej uczelni - Óbuda University? W jakim języku porozumiewają się oni z Węgrami? O tym wszystkim opowiadają studenci WSL będący od stycznia tego roku na wymianie studenckiej.

Więcej...

 
 

Do góry

e-Indeks to jedyny indeks jaki obowiązuje w WSL. Zaloguj się na swoje konto studenta, aby sprawdzić oceny, płatności za studia, czy komunikaty dziekanatu.

Internetowe forum WSL, to miejsce spotkań studentów. Jeśli rozpoczynasz studia w WSL, to właśnie tutaj znajdziesz nowych kolegów z tej samej grupy :-)