opcje
drukuj
Paweł Michalski

Paweł Michalski

Raben Polska

MBA in Logistics & Supply Chain Management to studia branżowe. Miały dla mnie duże znaczenie z racji funkcji jaką pełnię w przedsiębiorstwie logistycznym - Business Development Managera. Bogaty program zajęć znacznie poszerzył moją wiedzę merytoryczną. Dużym atutem była niezwykle przyjazna atmosfera.

Dawid Graczyk

Dawid Graczyk

Kuehne + Nagel

Studia w 100% spełniły moje oczekiwania – były wymagające i pozwoliły poszerzyć horyzonty. Zgłębiłem nieznane mi wcześniej aspekty logistyki, szczególnie te związane z logistyką kontraktową. Bardzo dużym atutem MBA były wyjazdy zagraniczne i możliwość odwiedzenia dużych i liczących się w branży firm.

Rafał Owczarek

Rafał Owczarek

Dachser

Dzięki studiom uzupełniłem swoją wiedzę z zakresu zarządzania logistyką. Zdobyte informacje i umiejętności chciałbym połączyć z wieloletnim doświadczeniem praktycznym, które już posiadam. Mam nadzieję, że dzięki temu będę mógł zaproponować swoim klientom optymalne rozwiązania usprawniające ich łańcuchy dostaw.

Artur Janyst

Artur Janyst

Selena FM S.A.

Jedyne w Polsce studia MBA z zakresu logistyki. Zakres tematyczny świetnie dopasowany do pracy, którą obecnie wykonuję. Praktycy zawodowi i eksperci w roli prowadzących zajęcia zachęcali do ożywionych dyskusji i zagłębienia się w tematykę wykładów. Słuchacze studiów, ich wiedza oraz doświadczenie zawodowe, stanowili doskonałe uzupełnienie programu zajęć i byli cennymi partnerami w rozmowach na zawodowe tematy.

Radosław Rożek

Radosław Rożek

CAT LC Polska

Wiedza którą zdobyłem podczas studiów z pewnością poprawi mój styl zarządzania oraz pozytywnie wpłynie na budowanie relacji biznesowych. Zajęcia z metod analiz oraz zarządzania finansami przedsiębiorstw podpowiedziały mi, jak wzmocnić swoje kompetencje w tym zakresie.

Maciej Kowalik

Maciej Kowalik

SAS Institute sp. z o.o.

Studia MBA uważam za znakomite uzupełnienie zgromadzonej wiedzy biznesowej na temat SCM oraz logistyki. Zakres tematyczny oraz metody prowadzenia zajęć powodują, że przekazywana wiedza może być z łatwością wykorzystywana w codziennej praktyce zawodowej.

Mariusz Ciepluch

Mariusz Ciepluch

Aviko B.V.

Studia MBA in Logistics & Supply Chain Management są doskonałą okazją do poszerzenia wiedzy z zakresu zarządzania łańcuchami dostaw. W tym przypadku informacje zdobyte podczas zajęć to nie wszystko. Ich uzupełnieniem były wyjazdy studyjne o bardzo praktycznym charakterze. Dodatkowo cenię sobie kontakty z innymi słuchaczami, którzy zajmują się zawodowo zbliżonymi zagadnieniami.

Radosław Murawski

Radosław Murawski

Yusen Logistics sp. z o.o.

Zakres materiału był bardzo szeroki. Zdecydowanie będę korzystać ze zdobytej w trakcie zajęć wiedzy. Wyjazdy studyjne pozwoliły mi zobaczyć organizacje pracy w innych przedsiębiorstwach i czerpać z nich inspiracje.

Maciej Brzozowski

Maciej Brzozowski

Hafen Hamburg Marketing e.V.

Studia ciekawe, a wykładowcy bardzo zaangażowani w prowadzone zajęcia. Dużą zaletą były częste odwołania do realiów rynkowych w formie analizy konkretnych przypadków. Dzięki temu studia zyskały praktyczny wymiar. Ich niewątpliwym atutem jest również możliwość nawiązania kontaktów z koleżankami i kolegami z branży.

Cezary Kosewski

Cezary Kosewski

Sklepy Komfort S.A.

Dzięki studiom pogłębiłem wiedzę z zakresu zarządzania łańcuchami dostaw, ich aspektów finansowych oraz powiązania z działaniami marketingowymi. Program zajęć pozwala dokładnie pogłębić wiedzę z tej dziedziny i zapoznać się z nowymi, wiodącymi trendami w branży.

Tomasz Klimczak

Tomasz Klimczak

CEVA Logistics

Wielu wykładowców prowadzących zajęcia na studiach MBA to wybitni specjaliści w swoich dziedzinach. Byli bardzo dobrze przygotowani do zajęć, a swoje wypowiedzi wzmacniali ciekawymi przykładami z życia. Kontakty nawiązane z innymi specjalistami z branży mają dla mnie nieocenioną wartość.

Jerzy Ciesek

Jerzy Ciesek

DHL Parcel Polska

Studia bardzo pomocne w rozwijaniu indywidualnej ścieżki kariery – świetnie łączą teorię z praktyką. Duża ilość przydatnej w biznesie wiedzy logistycznej. Polecam!

Marek Grochot

Marek Grochot

IMA Polska

Studia pozwoliły mi poznać interesujących ludzi, zajmujących się zawodowo takimi samymi problemami jakie spotykam na swojej drodze. Wzbogaciłem swoją wiedzę o najnowsze rozwiązania w logistyce.

Do góry

Dostęp do Intranetu WSL

Grupy WSL na Facebooku, to miejsce spotkań studentów. Znajdziesz tu także informacje o ofertach pracy, praktyk i staży. Zapraszamy do dołączenia.