opcje
Strona główna / Ogólnopolska Olimpiada Logistyczna
drukuj

Ogólnopolska Olimpiada Logistyczna

Ogólnopolska Olimpiada Logistyczna

Szanowni Państwo,

jak co roku, Wyższa Szkoła Logistyki w Poznaniu intensywnie przygotowuje się do organizacji kolejnej, trzynastej już Ogólnopolskiej Olimpiady Logistycznej. W tym roku jednak te przygotowania odbywają się pod dyktando pandemii i związanej z nią niepewności.

Dlatego jesteśmy zmuszeni prosić Państwa o cierpliwość. Na razie czekamy na wytyczne Ministerstwa Edukacji Narodowej i innych zainteresowanych instytucji w sprawie organizacji olimpiad przedmiotowych, ale niezwłocznie po ich otrzymaniu poinformujemy Państwa zarówno o terminach, jak i formie przeprowadzenia XIII Ogólnopolskiej Olimpiady Logistycznej. Wiele będzie też zależało od zasad, według których w nowym roku szkolnym będą funkcjonowały szkoły średnie.

Przygotowujemy się również do organizacji Forum Nauczycielskiego, które, jak co roku planowane jest na koniec zimy. W tym wypadku jednak również wszystko zależy od rozwoju sytuacji epidemiologicznej.

Możemy natomiast z całą pewnością stwierdzić, że w najbliższych miesiącach, z oczywistych względów, nie będziemy organizowali wycieczek dla uczniów szkół średnich. W zamian finalizujemy przygotowania całego pakietu bardzo atrakcyjnych działań w Internecie, które z całą pewnością zainteresują zarówno nauczycieli zawodów logistycznych, jak i uczniów szkół średnich.

Tymczasem proszę przyjąć życzenia bezpiecznej i owocnej pracy w nowym roku szkolnym. Trzymamy za Państwa kciuki i wierzymy, że mimo wszystko ten nowy rok szkolny będzie udany.

 

Weź udział w Olimpiadzie w nowy sposób. Wyślij propozycję pytania na OOL

Ogólnopolska Olimpiada Logistyczna skierowana jest do uczniów szkół średnich i policealnych uczących się zawodów: technik spedytor i technik logistyk. Ma na celu:

  • rozbudzić wśród młodych ludzi zainteresowanie tematyką logistyczną, 
  • pomoc w ocenie programu nauczania w szkołach średnich i policealnych.

Olimpiada została na stałe umieszczona przez Centralną Komisję Egzaminacyjną w wykazie turniejów i olimpiad tematycznych związanych z wybraną dziedziną wiedzy zawodowej, których laureaci i finaliści są zwolnieni z etapu pisemnego egzaminu potwierdzającego kwalifikacje zawodowe.

Podobnie jak w poprzednich edycjach olimpiada zostanie przeprowadzona zgodnie z warunkami określonymi w Rozporządzeniu Ministra Edukacji Narodowej i Sportu z dnia 29 stycznia 2002 r. w sprawie organizacji oraz sposobu przeprowadzania konkursów, turniejów i olimpiad (Dz. U. Nr 13, poz. 125).

Liczba uczestników wg edycji

Statystyki Ogólnopolskiej Olimpiady Logistycznej

Sponsorzy XII edycji OOL

Sponsorzy XII edycji OOL

Kontakt

Wszelkie pytania w związku z organizacją Ogólnopolskiej Olimpiady Logistycznej prosimy kierować do:

Sprawy organizacyjne olimpiady:
Jakub Napoleon Gajdziński
tel. 61 850 47 66, kom. 507 182 803
e-mail: olimpiada@wsl.com.pl

Kontakt dla mediów:
Piotr Gajdziński
tel. 61 850 47 82
e-mail piotr.gajdzinski@wsl.com.pl
 

Kontakt dla Sponsorów:
Przemysław Melin
tel.: 61 850 47 82
e-mail: przemyslaw.melin@wsl.com.pl

Do góry

Jesteś nauczycielem szkoły ponadgimnazjalnej i poszukujesz materiałów do przedmiotów logistycznych? Zaloguj się!

WSL zaprasza szkoły ponadgimnazjalne do udziału w wycieczkach studyjnych, które pozwolą nie tylko zasmakować studenckiego życia, ale także zapoznać się z logistyką w praktyce.