opcje
Wykładowcy / Niemczyk Aleksander
drukuj

dr inż. Aleksander Niemczyk

Zastępca dyrektora ds. rynku w Instytucie Logistyki i Magazynowania, gdzie kieruje bądź nadzoruje prace badawczo-rozwojowe oraz wykładowca Wyższej Szkoły Logistyki w Poznaniu. Prowadzi wykłady także w Centrum Edukacji Logistycznej oraz – gościnnie – w Technische Hochschule Wildau (Niemcy).

Aleksander Niemczyk zajmuje się przede wszystkim problematyką zarządzania łańcuchami dostaw, magazynowania, wykorzystania automatycznej identyfikacji i systemów informatycznych. Posiada bogate doświadczenie praktyczne w zarządzaniu produkcyjnymi jednostkami gospodarczymi. Tworzył i wdrażał systemy zarządzania jakością.

Jest absolwentem Wydziału Maszyn Roboczych i Pojazdów Politechniki Poznańskiej, członkiem Polskiego Towarzystwa Logistycznego oraz Aeroklubu Poznańskiego i Automobilklubu Wielkopolski. Pasjonuje się szybownictwem, żeglarstwem morskim oraz ratownictwem drogowym.

 

Do góry

e-Indeks to jedyny indeks jaki obowiązuje w WSL. Zaloguj się na swoje konto studenta, aby sprawdzić oceny, płatności za studia, czy komunikaty dziekanatu.

Internetowe forum WSL, to miejsce spotkań studentów. Jeśli rozpoczynasz studia w WSL, to właśnie tutaj znajdziesz nowych kolegów z tej samej grupy :-)