opcje
drukuj

Najlepsza szkoła V Ogólnopolskiej Olimpiady Logistycznej

Zespół Szkół Ekonomicznych z Międzyrzeca Podlaskiego

Zaszczytny tytuł Najlepszej Szkoły V Ogólnopolskiej Olimpiady Logistycznej po raz kolejny trafił do Zespołu Szkół Ekonomicznych z Międzyrzeca Podlaskiego. Zgodnie z regulaminem za najlepszą szkołę uznaję się placówkę, której uczniowie w sumie zdobyli najwięcej punktów. Uczniowie nagrodzonej szkoły zdobyli w sumie 166 punktów co dało 1. miejsce przed szkołą z Opola i szkołą z Ostrowca Świętokrzyskiego.

Uczniowie tej szkoły, wyróżniali się na wszystkich etapach tegorocznej olimpiady. W pierwszym, szkolnym etapie, jeden z finalistów - Paweł Węgrzyniak zdobył największą liczbę punktów w całym kraju. Drugi etap należał natomiast do Bartosza Szymoniuka, także z ZSE w Międzyrzcu Podlaskim. Spośród 14 uczestników etapu okręowego, w ścisłym finale wystąpiło sześciu uczniów z Międzyrzeca:
Hubert Mikołajczuk, miejsce 4.; Bartosz Szymoniuk, miejsce 5.; Paweł Węgrzyniak, miejsce 18.; Arkadiusz Jóźwik, miejsce 19.; Mateusz Melaniuk, miejsce 28.; Rafał Kołkowicz, miejsce 45.

O tym, że dydaktycy z Międzyrzeca Podlaskiego mają rzeczywiście świetne wyniki w kształceniu młodych logistyków nich świadczy fakt, że Zespół Szkół Ekonomicznych został wyróżniony jako Najlepsza Szkoła w pierwszej edycji olimpiady. Ponadto, podczas tegorocznej jubileuszowej gali, po podsumowaniu wyników ze wszystkich pięciu edycji, znów Zespół Szkół Ekonomicznych z Międzyrzeca Podlaskiego okazał się najlepszy.


Do góry

Jesteś nauczycielem szkoły ponadgimnazjalnej i poszukujesz materiałów do przedmiotów logistycznych? Zaloguj się!

WSL zaprasza szkoły ponadgimnazjalne do udziału w wycieczkach studyjnych, które pozwolą nie tylko zasmakować studenckiego życia, ale także zapoznać się z logistyką w praktyce.