opcje
drukuj

Najlepsza szkoła VI Ogólnopolskiej Olimpiady Logistycznej

Zespół Szkół Ekonomicznych w Opolu

Tytuł Najlepszej Szkoły VII Ogólnopolskiej Olimpiady Logistycznej trafił do Zespół Szkół Ekonomicznych w Opolu. Zgodnie z regulaminem za najlepszą szkołę uznaje się placówkę, której uczniowie w sumie zdobyli najwięcej punktów. Uczniowie nagrodzonej szkoły zdobyli w sumie 85,57 punktów co dało 1. miejsce przed szkołą z Międzyrzeca Podlaskiego i Oławy.

Fundatorami nagród dla najlepszej szkoły w VII edycji Ogólnopolskiej Olimpiady Logistycznej są sponsorzy OOL, Wyższa Szkoła Logistyki oraz partner merytoryczny OOL – Instytut Logistyki i Magazynowania, a także firma EMAPA.

Instytut Logistyki i Magazynowania ufundował zestaw 15 licencji programu edukacyjnego EPL Edu. Nagrodą rzeczową ufundowaną przez sponsorów jest także wysokiej klasy laptop. Od firmy EMAPA zwycięska szkoła otrzyma zestaw edukacyjnych wersji programów TRANSPORT+.

Z Zespołu Szkół Ekonomicznych w Opolu w finale walczyło aż pięcioro uczniów. Najlepszy z nich - Denis Leja zajął 10. miejsce.Do góry

Jesteś nauczycielem szkoły ponadgimnazjalnej i poszukujesz materiałów do przedmiotów logistycznych? Zaloguj się!

WSL zaprasza szkoły ponadgimnazjalne do udziału w wycieczkach studyjnych, które pozwolą nie tylko zasmakować studenckiego życia, ale także zapoznać się z logistyką w praktyce.