opcje
drukuj

Logmeeting

Poza nauką, realizacją praktyk zawodowych i wszechstronnym rozwojem, studenci mają możliwość uczestniczyć w wydarzeniach programu Logmeeting – Spotkania i warsztaty w Wyższej Szkole Logistyki, w ramach którego ćwiczą umiejętności praktyczne pod okiem specjalistów, na co dzień pracujących dla renomowanych przedsiębiorstw. Studenci mają też bezpośredni wpływ na to, kogo uczelnia zaprasza i jaką tematykę podejmuje.

 

Myślenie strategiczne w czasie pandemii - Logmeeting

2021-05-28 11:48

Zapraszamy na spotkanie Logmeeting 10 czerwca o godzinie 18:00. Naszym gościem będzie Arra Group.

Więcej...

 
 

ESG - trzy litery, które uratują świat

2021-04-30 14:56

Zapraszamy serdecznie do udziału w kolejnym spotkaniu z cyklu Logmeeting. Tym razem duet w składzie: Marta Tęsiorowska oraz Paweł Sapek z Prologis opowiedzą Nam o działalności potentata branży deweloperskiej.

Więcej...

 
 

Zaplanuj swoją karierę z Amazon

2021-04-20 15:39

Z wielką ciekawością mamy przyjemność zaprosić Państwa na spotkanie z cyklu Logmeeting, którego gościem będą pracownicy hegemona rynku e-commerce firmy Amazon.

Więcej...

 
 

Cyfrowa (r)ewolucja logistyki – jak rozwiązania IT usprawniają procesy biznesowe?

2021-03-31 11:26

22 kwietnia (czwartek) tradycyjnie o 18 odbędzie się kolejne wirtualne spotkanie z cyklu Logmeeting tym razem poświęcone cyfryzacji.

Więcej...

 
 

Do góry

Dostęp do Intranetu WSL

Grupy WSL na Facebooku, to miejsce spotkań studentów. Znajdziesz tu także informacje o ofertach pracy, praktyk i staży. Zapraszamy do dołączenia.