opcje
Strona główna / Forum Nauczycielskie
drukuj

Forum Nauczycielskie

Forum Nauczycielskie

Konferencja, będąca corocznym podsumowaniem pomocy jaką  WSL oferuje nauczycielom kształcącym w zawodach: technik logistyk i technik spedytor, ma na celu poprawę jakości kształcenia logistycznego w szkołach ponadgimnazjalnych. Forum odbywa się w ramach, nowatorskiego na skalę kraju, programu współpracy ze szkołami średnimi.

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami kolejnych edycji.

 

 

Zapowiedź XIV Forum Nauczycielskiego WSL

Mamy przyjemność poinformować, że XIV FN odbędzie się w dniach 27-28 II 2020 (czwartek i piątek). Termin został wybrany na podstawie zeszłorocznych ankiet wśród uczestników Forum. Warto zaznaczyć, że XIV Forum Nauczycielskie odbędzie się już po zakończeniu ferii zimowych w całej Polsce.

Forum to spotkanie nauczycieli kształcących w zawodach technik logistyk oraz technik spedytor. Jego celem jest szukanie sposobów na podnoszenie jakości kształcenia logistycznego w szkołach ponadpodstawowych.

Spotkanie trwa dwa dni i jest okazją do wymiany doświadczeń, integracji oraz zapoznania się z najnowocześniejszymi trendami w branży. Nauczyciele uczestniczą również w warsztatach organizowanych przez firmy logistyczne i spedycyjne oraz wykładach pracowników naukowych WSL i Instytutu Logistyki i Magazynowania. Częścią programu jest również uroczysty bankiet.

Wszystkich Państwa, niezależnie czy zamierzacie przyjechać na jeden, czy na dwa dni, serdecznie zapraszamy!

Do góry

Jesteś nauczycielem szkoły ponadgimnazjalnej i poszukujesz materiałów do przedmiotów logistycznych? Zaloguj się!

WSL zaprasza szkoły ponadgimnazjalne do udziału w wycieczkach studyjnych, które pozwolą nie tylko zasmakować studenckiego życia, ale także zapoznać się z logistyką w praktyce.