opcje
Wykładowcy / Dolata Zygmunt
drukuj

mgr inż. Zygmunt Dolata

Trener biznesu, doradca HR, coach, wykładowca

Doświadczony praktyk biznesu, ekspert i wieloletni szkoleniowiec. Od 14 lat zajmuje się rozwojem kompetencji ludzi w organizacji. Uczestniczył w charakterze Trenera i Eksperta w kilkunastu programach szkoleniowych EFS POKL Kapitał Ludzki. Twórca kilkudziesięciu autorskich programów szkoleniowych. Specjalizuje się w szkoleniach z zakresu przywództwa, zarządzania, sprzedaży, negocjacji, komunikacji biznesowej oraz rozwojem kompetencji w zakresie HR. Autor wielu artykułów w specjalistycznych magazynach („Szef Sprzedaży” – dla zarządzających zespołami handlowymi, „Pracownik Fizyczny” – dla Szefów produkcji, mistrzów i brygadzistów, oraz „Personel Zarzadzanie” dla specjalistów HR. Finalista konkursu regionalnego w 2007 roku „Mówca znakomity”.

W życiu kieruje się zasadą Very Peiffer: „Najlepszy moment na wprowadzanie zmian nadszedł dziś, a nie pierwszego stycznia”

Do góry

e-Indeks to jedyny indeks jaki obowiązuje w WSL. Zaloguj się na swoje konto studenta, aby sprawdzić oceny, płatności za studia, czy komunikaty dziekanatu.

Internetowe forum WSL, to miejsce spotkań studentów. Jeśli rozpoczynasz studia w WSL, to właśnie tutaj znajdziesz nowych kolegów z tej samej grupy :-)