opcje
Wyższa Szkoła Logistyki / Aktualności / XIII Forum Nauczycielskie „Gospodarka 4.0”
drukuj

XIII Forum Nauczycielskie „Gospodarka 4.0”

2019-01-10 23:58

XIII Forum Nauczycielskie

Wyższa Szkoła Logistyki ma zaszczyt zaprosić wszystkich Państwa na XIII Forum Nauczycielskie, które odbędzie się 21 i 22 lutego 2019 roku (czwartek i piątek). Tematem spotkania będzie „Gospodarka 4.0”. 

Forum to spotkanie nauczycieli kształcących w zawodach technik logistyk oraz technik spedytor. Jego celem jest szukanie sposobów na podnoszenie jakości kształcenia logistycznego w szkołach ponadpodstawowych. 

Spotkanie trwa dwa dni i jest okazją do wymiany doświadczeń, integracji oraz zapoznania się z najnowocześniejszymi trendami w branży. Nauczyciele uczestniczą również w warsztatach organizowanych przez firmy logistyczne i spedycyjne oraz wykładach pracowników naukowych WSL i Instytutu Logistyki i Magazynowania. W tym roku nie będą organizowane wyjazdy do firm. Dokładny plan wydarzenia pojawi się już niedługo. Zapisy, za pośrednictwem aplikacji,  zostały otwarte od 15.01.2019 i będą trwały do 12.02.2019.

Wszystkich Państwa, niezależnie czy zamierzacie przyjechać na jeden, czy na dwa dni, prosimy o zarejestrowanie się na stronie Aplikacji OOL. Link do formularza zapisów dostępny jest na stronie głównej Aplikacji dla użytkowników zarejestrownych i dla niezarejestrowanych.

Link do Rejestracji na Forum

Koszt wydarzenia dla osób wybierających wariant dwudniowy wynosi, podobnie jak w zeszłym roku, 125zł. Opcja przyjazdu jedynie na drugi dzień wydarzenia, 22.02.2019, jest bezpłatna.

Forum Nauczycielskie jest organizowane przez Wyższą Szkołę Logistyki w Poznaniu od 2007 roku. Jego celem jest przekazywanie najnowszej wiedzy z zakresu logistyki. Jest to jedna z form współpracy WSL ze szkołami ponadpodstawowymi, obok programu wycieczek dydaktycznych, Ogólnopolskiej Olimpiady Logistycznej oraz klas logistycznych objętych patronatem Wyższej Szkoły Logistyki w Poznaniu.

 

Wróć

Do góry

e-Indeks to jedyny indeks jaki obowiązuje w WSL. Zaloguj się na swoje konto studenta, aby sprawdzić oceny, płatności za studia, czy komunikaty dziekanatu.

Internetowe forum WSL, to miejsce spotkań studentów. Jeśli rozpoczynasz studia w WSL, to właśnie tutaj znajdziesz nowych kolegów z tej samej grupy :-)