opcje
Wyższa Szkoła Logistyki / Aktualności / Wyższa Szkoła Logistyki nagrodzona za najlepszy w Polsce projekt promujący uczelnie
drukuj

Wyższa Szkoła Logistyki nagrodzona za najlepszy w Polsce projekt promujący uczelnie

2011-07-12 11:20

Poznań, 12 lipca 2011 - W trakcie XVII konferencji Stowarzyszenia PR i Promocji Uczelni Polskich „PRom” zorganizowanej w Gdyni w ubiegłym tygodniu wspólnie z Akademią Marynarki Wojennej rozstrzygnięty został konkurs na najlepszy projekt lub działanie promujące naukę oraz uczelnie. Była to pierwsza edycja tego konkursu, noszącego nazwę „proMYK” co - w opinii organizatorów – powinno kojarzyć się zarówno z nazwą Stowarzyszenia, jak i z walorami promocyjnymi konkursu. Zwyciężyły: Wyższa Szkoła Logistyki i Szkoła Wyższa Psychologii Społecznej.

Zwycięzcą i zdobywcą proMYK-a w kategorii „Promocja Uczelni” została Wyższa Szkoła Logistyki z Poznania za projekt: TRZECIA OGÓLNOPOLSKA OLIMPIADA LOGISTYCZNA.

W ocenie redaktor naczelnej portalu PRoto.pl Kingi Kubiak, jurorki konkursu, na uwagę zasłużyło skuteczne wybranie grupy docelowej i spójność działań, które były jednocześnie działaniami promującymi uczelnię, ale i naukę. Jurorzy złożyli dodatkowe gratulacje autorom projektu za badanie skuteczności akcji i wymierne efekty.

Nagrodę w imieniu uczelni odebrał rzecznik prasowy WSL Wojciech Zalewski, który tak komentuje sukces WSL: „Jest to ogromne wyróżnienie dla nas, tym bardziej, że w konkursie rywalizowaliśmy z najlepszymi polskimi politechnikami, uniwersytetami i uczelniami ekonomicznymi. III Ogólnopolska Olimpiada Logistyczna jest projektem, nad którym cały rok pracował sztab ludzi – od naukowców układających i sprawdzających pytania, poprzez osoby przeprowadzające zawody w okręgach, analityka i statystyka, administratorkę całego przedsięwzięcia oraz zespół promujący wydarzenie. Działanie to jest w istocie znakomicie poukładane i wszyscy działaliśmy niczym w sprawnie naoliwionej maszynie. Ten sukces jest zasługą i powodem do dumy wielu osób. W imieniu WSL serdecznie dziękuję za uznanie!”

Zwycięzcą i zdobywcą proMYK-a w kategorii „Promocja Nauki” została Szkoła Wyższa Psychologii Społecznej za projekt: CENTRUM PRASOWE SWPS.

O projekcie juror Piotr Czarnowski powiedział: „To bardzo praktyczne narzędzie informacyjne i komunikacyjne, o długofalowym działaniu, budujące nie tylko relacje ale i wizerunek. Doskonały pomysł na promocję intelektu, przy okazji edukacja dla mediów i opinii publicznej”.

Wyróżnienia ponadto otrzymały Dolnośląska Szkoła Wyższa za projekt: PROMOCJA I EDUKACJA POPRZEZ KULTURĘ oraz Wydział Zarządzania i Ekonomii Politechniki Gdańskiej za projekt BLOGI WYDZIAŁOWE.

Zwycięskie uczelnie otrzymały – oprócz nagrody rzeczowej w postaci Lampy Promującej autorstwa wrocławskiego rzeźbiarza Leszka Chorążyczewskiego – kampanie na portalach GoldenLine, Uczelnie.pl i Centrum EFEKTY oraz wywiady w dwutygodniku COGITO.

 

Wróć

Do góry

e-Indeks to jedyny indeks jaki obowiązuje w WSL. Zaloguj się na swoje konto studenta, aby sprawdzić oceny, płatności za studia, czy komunikaty dziekanatu.

Internetowe forum WSL, to miejsce spotkań studentów. Jeśli rozpoczynasz studia w WSL, to właśnie tutaj znajdziesz nowych kolegów z tej samej grupy :-)