opcje
Wyższa Szkoła Logistyki / Aktualności / Łańcuchy dostaw skoncentrowane na klientach
drukuj

Łańcuchy dostaw skoncentrowane na klientach

2018-11-21 12:50

W dniu 27 listopada br. w poznańskim hotelu Novotel przy placu Andersa 1 odbędzie się konferencja Logisticcs Manager Meeting. Jednym z gości będzie Terry Cahn, doradca rządu Hongkongu ds. logistyki. Wstęp na konferencję jest wolny.

Terry Chan, poza tym, że doradza władzom azjatyckiej metropolii, jest też przewodniczącym Hongkońskiego Stowarzyszenia Organizatorów Łańcuch Dostaw dla eCommerce oraz prezesem firmy eC-Post Worldwide Co. Ltd. Podczas poznańskiego spotkania Terry Chan będzie mówił o innowacjach w łańcuchach dostaw, które służą zwycięstwu konkurencyjnemu w nowej erze handlu detalicznego.

W konferencji będzie można wysłuchać również między innymi doktora Wojciecha Piotrowicza z Oxford University oraz Hanken School of Economics w Helsinkach („Wielokanałowość w handlu. Oczekiwania a możliwości”), Jarosława Zygmunta z UPC („Przełożenie istoty wielokanałowości na wyzwania prognozowania popytu i planowania dystrybucji w route to consumer”) oraz Adama Chazanowa z Graphene Partners („Fuzje i przejęcia na rynku logistycznym. Strategie najnowsze przemian własnościowych”).

Konferencja Logisticcs Manager Meeting rozpocznie się o godzinie 8,00 27 listopada br. i, jak przewidują organizatorzy, potrwa do godziny 17,30.

 

Link do szczegółów konferencji:

http://www.konferencje.logistics-manager.pl/

 

 

 

Wróć

Do góry

e-Indeks to jedyny indeks jaki obowiązuje w WSL. Zaloguj się na swoje konto studenta, aby sprawdzić oceny, płatności za studia, czy komunikaty dziekanatu.

Internetowe forum WSL, to miejsce spotkań studentów. Jeśli rozpoczynasz studia w WSL, to właśnie tutaj znajdziesz nowych kolegów z tej samej grupy :-)