opcje
Wyższa Szkoła Logistyki / Aktualności / Jacek biegnie po „Koronę Maratonów Polskich”
drukuj

Jacek biegnie po „Koronę Maratonów Polskich”

2018-10-23 14:06

Klub Biegaj z WSL

Przygodę z bieganiem zacząłem już kilka lat temu startując głównie w biegach od 5 km do półmaratonu.  W tym roku postanowiłem spróbować uzyskać tytuł zdobywcy „Korony Maratonów Polskich”

W tym roku w mojej głowie narodziła się myśl, aby przebiec maraton, więc długo się nie zastanawiając postanowiłem zapisać się na wrocławski maraton, w którym po miesiącach przygotowań udało mi się uzyskać czas 3:30:29s. Niedługo po tym starcie postanowiłem spróbować uzyskać tytuł zdobywcy „Korony Maratonów Polskich”, czego konsekwencją było zapisanie się na maraton w Poznaniu, który ukończyłem z czasem 3:39:22s. Przede mną kolejne maratony. 

Na imię mam Jacek, jestem studentem studiów magisterskich, dualnych na kierunku: Supply Chain Project Management.

Kierunek realizowany jest w ramach projektu Zintegrowany Program Wyższej Szkoły Logistyki ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego, w ramach Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój 2014-2020, Działanie 3.5 Kompleksowe programy szkół wyższych, Oś Priorytetowa III-Szkolnictwo wyższe dla gospodarki i rozwoju (więcej na http://wsl.com.pl/projekty-rozwojowe-wsl ).

Każda osoba zainteresowana przystąpieniem do naszej grupy biegaczy może zgłosić się do Klubu poprzez wypełnienie deklaracji członkowskiej (załącznik) i przesłanie jej na adres biegajzwsl@wsl.com.pl w 2 formatach: Word oraz skan deklaracji z czytelnym podpisem. Tu dostępny jest Regulamin Klubu.

Więcej na:

http://wsl.com.pl/klub-biegaj-z-wsl

 

Wróć

Do góry

e-Indeks to jedyny indeks jaki obowiązuje w WSL. Zaloguj się na swoje konto studenta, aby sprawdzić oceny, płatności za studia, czy komunikaty dziekanatu.

Internetowe forum WSL, to miejsce spotkań studentów. Jeśli rozpoczynasz studia w WSL, to właśnie tutaj znajdziesz nowych kolegów z tej samej grupy :-)