opcje
drukuj

Nagrody

Nagrody główne

 1. Bezpłatne studia I i II stopnia w Wyższej Szkole Logistyki
  Zwycięzca X Ogólnopolskiej Olimpiady Logistycznej będzie miał zapewnione bezpłatne studia w Wyższej Szkole Logistyki – pierwszej w Polsce uczelni logistycznej. W ramach nagrody otrzyma indeks na studia I stopnia (do wyboru licencjackie lub inżynierskie) oraz magisterskie. Dzięki temu jeszcze przed maturami i oficjalnym uruchomieniem rekrutacji będzie mieć zagwarantowane studia wyższe z dziedziny logistyki.

  Oprócz zwycięzcy zwolnienie z określonych opłat za studia otrzymają również laureaci, którzy zajmą odpowiednio:
  - za zajęcie 2. miejsca – bezpłatne studia I stopnia (licencjackie lub inżynierskie)
  - za zajęcie 3. miejsca – bezpłatny rok na studiach I stopnia (studia licencjackie lub inżynierskie)
  - za miejsca od 4 do 10 – bezpłatny semestr na studiach I stopnia (studia licencjackie lub inżynierskie)
 2. Zwolnienie z etapu pisemnego egzaminu potwierdzającego kwalifikacje zawodowe (technik logistyk, technik spedytor) – dla laureatów i finalistów Ogólnopolskiej Olimpiady Logistycznej.
 3. Interesujące oferty staży i praktyk w największych przedsiębiorstwach z branży TSL

Nagrody rzeczowe dla zwycięzców

Wysokiej klasy laptopy, czytniki, słuchawki bezprzewodowe, dyski zewnętrzne, upominiki od Sponsorów.

Nagrody od Fundatorów

Płatne praktyki od Grupy Raben

Płatne staże dla 5 najlepszych od Grupy Raben

Grupa Raben ufunduje dla 5 najlepszych laureatów 11 jubileuszowej edycji OOL płatne staże w wybranych, spośród 53 oddziałów firmy, lokalizacjach w całej Polsce. Staż jest szansą na poznanie zaawansowanych procesów logistycznych oraz sposobu funkcjonowania dużej, międzynarodowej organizacji. Laureat będzie mógł poczuć prawdziwy świat biznesu w jednym z segmentów Raben (transport drogowy: krajowy, międzynarodowy, logistyka kontraktowa, Fresh Logistics, FTL & transport intermodalny, transport morski oraz lotniczy) jak i w działach wspierających (finanse, sprzedaż, HR, IT, marketing). Każdy stażysta będzie miał dedykowanego opiekuna, który wesprze go w procesie wdrożenia, zdobywania nowych umiejętności oraz realizacji projektów. Najlepszym, po zakończeniu stażu Grupa Raben zaoferuje pracę.

 

Nagroda ufundowana przez: Grupa Raben

Nagrody dla szkoły

Atrakcyjne nagrody rzeczowe otrzyma również najlepsza szkoła. Zgodnie z regulaminem Ogólnopolskiej Olimpiady Logistycznej za najlepszą szkołę uznaje się placówkę, której uczniowie w sumie zdobyli najwięcej punktów. 

W tym roku nagrodą dla najlepszej szkoły jest:

 • 15 sztuk programu „Emapa Transport+ Wersja Edukacyjna”
 • 5 sztuk programu „Emapa GeoMarketing Wersja Edukacyjna”

 

Program Emapa Transport+

Program Emapa Transport+ Wersja Edukacyjna

Emapa Transport+ to unikalny program przeznaczony głównie dla działów transportu, dystrybucji, sprzedaży i kontrolingu. Wytycza trasy, z uwzględnieniem utrudnień (wysokości i nośności wiaduktów, dopuszczalnego tonażu na drogach), pozwala na stworzenie własnej bazy transportowej, ewidencję pojazdów i kierowców. Dzięki tej aplikacji skontrolujesz i obniżysz koszty związane z poruszaniem się pracowników po całej Europie.

Nagroda ufundowana przez: EMAPA

Do góry

Jesteś nauczycielem szkoły ponadgimnazjalnej i poszukujesz materiałów do przedmiotów logistycznych? Zaloguj się!

WSL zaprasza szkoły ponadgimnazjalne do udziału w wycieczkach studyjnych, które pozwolą nie tylko zasmakować studenckiego życia, ale także zapoznać się z logistyką w praktyce.