opcje
drukuj

Zgłoszenie udziału

UWAGA: nowa aplikacja z danymi XI edycji OOL.

Przygotowaliśmy całkowicie nowe formularze rejestracji szkoły, nauczyciela i uczniów. Dzięki nim spełnione są wymagania bezpieczeństwa i przepisów o ochronie danych osobowych. Do tej i następnych olimpiad, uczniowe będę się rejestrować sami, wymagana jest jednak najpierw rejestracja szkoły przez nauczyciela. Następnie nauczyciel wysyła swoim uczniom unikalny link do rejestracji indywidualnych kont powiązanych ze szkołą.

Wyniki Olimpiady będą dla Państwa dostępne po zalogowaniu się na swoje konto. 

Zakończyła się rejestracja na XI edycję Ogólnopolskiej Olimpiady Logistycznej

Zapisy trwały od 01.09 sobota do 21.09 (piątek). Z uwagi na wejście w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych (RODO) procedura uległa pewnym zmianom. Przygotowaliśmy całkowicie nowy system rejestracji Szkół, Nauczycieli i Uczestników, spełniający wymagania dotyczące ochrony i dostępu do danych osobowych.

Nauczyciel powinien zarejestrować się przez naszą aplikacje rejstracyjną, postępując zgodnie z instrukcjami i zgłosić Szkołę do udziału w Olimpiadzie. Kolejno należy:

  • wypełnić informacje dotyczące szkoły
  • utworzyc dla siebie unikalne konto użytkownika
  • aktywować konto za pomocą linka z maila informacyjnego
  • po tej czynności system wygeneruje link, dostepny w aplikacji, który nauczyciel musi przesłać uczniom zainteresowanym startem w zawodach. Każdy z uczniów musi osobiście wypełnić formularz i samemu zgłosić chęć udziału.
  • uczniowe rejestrują się samodzielnie i mają dostęp do własnych danych osobowych.

Nauczyciel ma wgląd w listę, dzięki temu może monitorować czy wszyscy zainteresowani uczniowie zgłosili się na czas i w razie czego przypomnieć o rejestracji tym, którzy w natłoku obowiązków szkolnych zapomnieli o Olimpiadzie. Po zakończeniu rejestracji, czyli po piątku 21.09, zgłoszenia nie są już przyjmowane.

Uczniowie poniżej 16 roku życia również mogą wziąć udział w zawodach, ale muszą przesłać na adres uczelni pisemne zgody rodziców dotyczących przetwarzania wizerunku. Jest to warunek konieczny, by zostać zarejestrowanym.

W razie jakichkolwiek pytań prosimy o wiadomość na adres olimpiada@wsl.com.pl lub o telefon na numer: 507 182 803. Postaramy się udzielić wszystkich potrzebnych informacji.

Pierwszy etap Olimpiady Logistycznej odbędzie się już 04.10. Czasu na przygotowania pozostało niewiele. Wszystkim uczestnikom życzymy powodzenia!

Do góry

Jesteś nauczycielem szkoły ponadgimnazjalnej i poszukujesz materiałów do przedmiotów logistycznych? Zaloguj się!

WSL zaprasza szkoły ponadgimnazjalne do udziału w wycieczkach studyjnych, które pozwolą nie tylko zasmakować studenckiego życia, ale także zapoznać się z logistyką w praktyce.