opcje
drukuj

 

II ETAP OGÓLNOPOLSKIEJ OLIMPIADY LOGISTYCZNEJ - PODZIAŁ NA OKRĘGI

1 grudnia 2017. Zawody II stopnia (okręgowe) - rozpoczęcie zawodów o godz. 11:00

Zakwalifikowni uczestnicy widoczni są w panelu administracyjnym Olimpiady. 

Prosimy o przyjazd do szkół organizujących zawody okręgowe z co najmniej półgodzinnym wyprzedzeniem.

Okręg

Miasto

Szkoła

Miasta w okręgu

Liczba osób
w okręgu

1

Wrocław

Zespół Szkół Logistycznych
ul. Dawida 9-11
50-527 Wrocław
tel. (71) 798 68 99

Bolesławiec, Brzeg, Dzierżoniów, Głogów, Jawor, Kępno, Kłodzko, Krapkowice, Namysłów, Opole, Ostrzeszów, Wołów, Wrocław, Zdzieszowice, Zielona Góra, Żary 

59

2

Toruń

Zespół Szkół Technicznych
ul. Legionów 19/25
87-100 Toruń
tel. (56) 622 73 36

Brodnica, Bydgoszcz, Chełmno, Gronowo, Grudziądz, Nakło nad Notecią, Rypin, Sierpc, Szubin, Świecie, Toruń, Tuchola, Więcbork, Włocławek, Żnin

40

3

Łuków

Zespół Szkół nr 3
ul. Międzyrzecka 70
21-400 Łuków
tel. (25) 798 06 03

Białystok, Bielsk Podlaski, Lublin, Łuków, Siedlce, Sokołów Podlaski, Warszawa, Zamość

67

4

Łódź

Zespół Szkół
Ponadgimnazjalnych nr 3 
ul. Kilińskiego 159/163
90-315 Łódź
tel. (42) 674 02 75

Bełchatów, Brzeziny, Kutno, Łask, Łowicz, Łódź, Opoczno, Sieradz, Sochaczew, Wieluń, Wieruszów

31

5

Kraków

Zespół Szkół nr 1
im. Św. Rafała Kalinowskiego
ul. Ułanów 3
31-450 Kraków
tel. (12)411 54 34

Andrychów, Bochnia, Brzesko, Brzeszcze, Dąbrowa Tarnowska, Jędrzejów, Koniusza, Kraków, Krosno, Nowy Sącz, Olkusz, Oświęcim, Sanok, Tarnów

67

6

Słupsk

Zespół Szkół
Mechanicznych i Logistycznych
ul. Niedziałkowskiego 2
76-200 Słupsk
tel. (59) 842 48 31

Bytów, Chojnice, Kołobrzeg,  Koszalin, Kościerzyna, Skórcz, Słupsk, Szczecinek, Żukowo

14

7

Gliwice

Zespół Szkół Ekonomiczno - Technicznych
ul. Sikorskiego 132
44-103 Gliwice
tel. (32) 279 66 96

Bielsko-Biała, Bytom, Chorzów, Czechowice-Dziedzice, Czeladź, Częstochowa, Dąbrowa Górnicza, Gliwice, Koniecpol, Lędziny, Mysłowice, Pawłowice, Pszczyna, Racibórz, Ruda Śląska, Rybnik, Zawiercie, Żory

51

8

Ostrowiec
Świętokrzyski

Zespół Szkół nr 3 
ul. Sandomierska 2
27-400 Ostrowiec Świętokrzyski
tel. (41) 265 45 81

Białobrzegi, Janów Lubelski, Kielce, Kolbuszowa, Leżajsk,  Ostrowiec Świętokrzyski, Pionki, Radom, Rzeszów, Sienno, Starachowice, Staszów, Tarnobrzeg

36

9

Olsztyn

Zespół Szkół
Ekonomiczno - Handlowych
ul. Paderewskiego 10/12
10-314 Olsztyn
tel. (89) 526 79 91

Ciechanów, Elbląg, Kwidzyn, Łomża, Malbork, Mrągowo, Olsztyn, Ostróda, Starogard Gdański, Suwałki, Sztum, Tczew

38

10

Poznań

Wyższa Szkoła Logistyki
ul. Estkowskiego 6
61-755 Poznań
tel. (61) 850 47 81

Bolechowo, Choszczno, Czarnków, Gniezno, Gostyń, Grodzisk Wielkopolski, Jarocin, Kalisz, Konin, Krotoszyn, Leszno, Mosina, Nowy Tomyśl, Ostrów Wielkopolski, Pleszew, Poznań, Rawicz, Rogoźno Wielkopolskie, Słubice, Stargard, Sulechów, Swarzędz, Szczecin, Śrem, Środa Wielkopolska, Świebodzin, Wągrowiec, Wronki

131


Do góry

Jesteś nauczycielem szkoły ponadgimnazjalnej i poszukujesz materiałów do przedmiotów logistycznych? Zaloguj się!

WSL zaprasza szkoły ponadgimnazjalne do udziału w wycieczkach studyjnych, które pozwolą nie tylko zasmakować studenckiego życia, ale także zapoznać się z logistyką w praktyce.